2733
2734
چه جالب مدرکش چیه نمیدونم والا .من بابام بازنشسته ست میدونم تا ۴ میگیره اما ۲ تومنم دستشو نمیگیره

مدرکش فوق دیپلم زبان هست تربیت معلم قبول شد همون اول..وام هم نداره فقط بابت صندوق بازنشسته ها یه چیزی ازش کم میکنن..پدر شما هم معلم بازنشسته اس؟ مدرک ایشون چی هس

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر نکنم اینقدر باشه اینجا که همش میگفتن نهایت ۲۳۰۰ بود حقوقاشون

منم ۸ سال سابقمه لیسانسم با معاونت دریافتی ۲۲۰۰ هست هیچ قسطی ندارم اما ۶۰۰ فقط کسوراته بعدش سابقه مدرک وخیلی چیزا تاثیر داره خیلی ها که بازنشسته میشن حقوقشون پایینه مثلا فرد هیچ تلاشی واسه افزایش رتبه نداشته

اگه قسطاش تموم شه میگیره دیگه. اره؟

بعید میدونم قسطاش تموم شه😁😁

بعدشم بابام لیسانس داشته

همشم تو روستاها میرقته درس مسداده ازشهر دور بوده

کلی واسه خودشون تبصره قانون دارن 

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2731
مدرکش فوق دیپلم زبان هست تربیت معلم قبول شد همون اول..وام هم نداره فقط بابت صندوق بازنشسته ها یه چیز ...

بابام لیسانس داره از اولش  میرفته تو روستاها 

حتی زندگی میکردن اون قدیما

بعدشم نصف خدمتشو روستا بوده

بهرحال کلی ضمن خدمت و خیلی چیزا هست امتیازشونو بالا میبره 

اخرا مدیر بود 

ولی وتقعا هیچی دریافت نمیکنه انگار😬

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2738
خواهرشوهرم با ۲۷ سال سابقه ، دریافتیش ۴ میلیونه. سه روز هم در هفته می ره و همیشه داره می ناله که حقو ...

خب دليلش اينه كه بعد از ٢٤سال معلم ها رتبه عالي ميگيرند و اين خودش يه جهش دريافتي رو در پي داره

حدود ٧٠٠تومن تفاوت فردي با سابقه ٢٣كه خبره هست و فردي كه ٢٤  تمام شده و عالي ميشه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
بابام لیسانس داره از اولش  میرفته تو روستاها  حتی زندگی میکردن اون قدیما بعدشم نصف خدمتش ...

بابای منم اینطوری بود

با افزایش مستمری  فک کنم نزدیک سه میگیره.  البته خیلی سال پیش بازنشست شده 

من  بهداشتم. رسمی نیستم منم‌. فقط یه چیز دلم خوشه اونم اینکه داخل شهرم

هر شغلی سختی خودشو داره

معلمی فوووووق العاده صبر حوصله میخواد

تو این دوره هم بینهایت تخصص و مهارت میخاد مثل قدیما نیست

یه وقتایی خدامیدونه به اخر زنگ میرسیم از گنگی و سردرد نمیدونیم به کجا پناه ببریم

وقتی هم میایم خونه دنبال برنامه های فردا هستیم یعنی کار شبانه روزی

خواهرشوهرم با ۲۷ سال سابقه ، دریافتیش ۴ میلیونه. سه روز هم در هفته می ره و همیشه داره می ناله که حقو ...

عزیزم من از بیست سال به بالا تقلیل میگیرن که 4 ساعته و  اینکه میگید ساعت کاریش کم شده یعنی اموزشه و  حقوقش،انقدر نیست پز میده

عزیزم من از بیست سال به بالا تقلیل میگیرن که 4 ساعته و  اینکه میگید ساعت کاریش کم شده یعنی اموز ...

خانمی راستش متوجه جمله اخرتون نشدم ولی حقوقش رو مطمئنم که چهار میلیون دریافتیشه. البته سال ۹۸ شده چهار میلیون. تا پارسال دریافتیش سه و ششصد بوده