2410
2553
فقط از بهزیستی محلی که زندگی میکنید میتونید تقاضا بدید

ممنون چ بد آخه مثلا من تهرانم خب اختمالا اينجا بيشتر مردم دنبال فرزندخوندن چون هم جمعيت بيشتره هم خب مسايل فرهنگيش بيشتر جا افتاده اما تو يه منطقه محروم شايد هم امكانات بهزيستي كمتر باشه هم تقاضا براي فرزندخواندگي دلم براي اون بچه ها هم ميسوزه البته نميدونم شايد اصلا اوناموقع تحويل همه اين جوانبو در نظر بگيرن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خارجیا ولد زنان واقعا پس چرا میرن کلیسا پیمان میبندن یا یهودیا ـبچه ای ک از زنومرد نامحرم درس بشه پا ...

همه که مسیحی نیستن اونجا یا یهودی نیستن، واقعا تو بعصی کشورها اخلاق و درستی بین همون بی دین ها خیلی خیلی بیشتره برخلاف اینجا که رد مهر روی پیشونی هم دیگه نمیتونه نشونه ی پاکی و درستی باشه. 

2720
خیلیا ها رو دیدم که با اوردن فرزند از بهزیستی در رحمت توی زندگیشون باز شده و خودشونم بچه دار شدن و ب ...

دقیقا 👍

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2714
خارجیا ولد زنان واقعا پس چرا میرن کلیسا پیمان میبندن یا یهودیا ـبچه ای ک از زنومرد نامحرم درس بشه پا ...

محض اطلات اونا قبل رفتن وپیمان بستن دو سه تا میزان  .تو هم برو دنیا رو بگرد ببین چه خبره اینقدر ولد ازنا ولد زنا نکن شورشو در اوردی دیگه اه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من مثل تو همیشه پلاس سایت نیستم درضمن برو اصلاعاتتو درباره به قول خودت ولد ازنا بالا ببر .بچه پاکه واز تمام حقوق انسانی بهره منده فقط بهش از پدر ومادر اصلی خودش ارث نمیرسه .نمیدونم کجا فتوا دادم .افکار پوسیدتو بریز دور 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من وقتی دخترم ۵ سالش بود دیگه نمیخواستم خودم باردار بشم باشوهرم توافق کردیم یه بچه بیاریم از بهزیستی و رفتیم فرم‌پر کردیم اونقدری کارمنداش تنبل بودن ۲ سال پیگیری کردم اصلا خبری ازشون نبود منم دیگه از اینکار قطع امید کردم و بالاخره تصمیم گرفتیم خودمون دست بکار شیم و باردار شدم و پسرم که دنیا اومدو ۶ ماهش بود تازه بعد از ۳ سال از بهزیستی تماس گرفتن که بیایین مشاوره وقتی من گفتم الان دوتا بچه دارم دیگه قبول نکردن درخواستمونو بررسی کنن هرچند من هنوزم دوست دارم یه بچه دیگه رو کنار بچه های خودمون بزرگ کنیم. چون خونواده اینجوری تو دوستامون زیاد بود و زندگیاشون پز از شادی و خیر برکت ولی فعلا که تا حالا قسمت نشده

سلام عزیزم 

امیدوارم موفق شده باشی وبچه رو بسلامتی اورده باشی ....

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706