2737
2734
وای بددهنی خيلی بده من خيلی وقتابیحال ميشم دعوامون ميشه

برگشته بود گفته بود بابات گاوه اونم گرفته بودش به باد کتک😟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدرحرف بدی زده اگه به منم ميگفت کتکش ميزدم

بخاطر حرفهاش همیشه کتک میخوره بعد میگه شوهرم بده!!!.یه سری جلوی من صداشو برد بالا به اعتقادات شوهرش توهین کردو فحشش داد.شوهرش گفت مهمون هست جوابتو نمیدم.خیلی خوب خودشو کنترل کرد.بلندشدم اومدم خونه😟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
شوهرمن بودديوونه ميشدخيلی زشته بددهنی

موافقم.شوهرمنم با اینکه خواهرش و مادرش اینقد بددهنن ولی اصلا زن این مدلی نمیپسنده.همیشه میگه بعنوان خانوم قبولشون ندارم.

درسته چون خيلی سخته تحمل کردن همچين آدمايی

غیرممکنه به نظرم.من خونه خواهرشوهرم ماهی یک بارمیرم.بااینکه خونه بقلیمونه.

2738

تو رو خدا بیا تو این تاپیک گزارش عکسمو بزن یادم رفت بردارم😭 بدبخت شدم😭😭😭😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2580959/بیاید-بگید-چه-چیزایی-رو-از-شوهرتون-پنهون-کردید?page=6

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک