2733
2739
عنوان

شوهرم ول کرد رفت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 83 پست

کاش ما شوهر صلح دهنده داشتیم ن تفرقه کننده. شوهرم چندشب پیش دعواکردیم رفت هرچی بینمون بود ب مامانم گفت ک انتفام بگیره مامانمم الان باهام قهره. اعصابم خرده. ی ‌‌شوهر دوبهم زن خاله زنک نفهم دارم😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال منم اینجوره تنها نیستی    

اونوقت داشتیم ازشهرشون برمیگشتیم چهارماه بود ازدواج کرده بودیم اخرشب بود عجله داشتیم رفته جلو خونه جاریم واستاده ک باید برم خداحافظی اینا.( جاریم از فردای عقدم شردع کرده ب متلک و بی ادبی تو جمع خیلی عقده ایه)گفتم نمیام تو ک هرروز داداشتو میبینی  بسه.کنارخونه باباشه مغازه اش. گیرداد رفت گفت اگ نیای تنهایی میرم ی ساکم دستش بود. فقط واس ابروداری ک نفهمن دشمنا ک ماباهم درگیریم رفتم.موقع خدافظی مادرشوهرم تعارف زد خانوادمو ک بیان شهراینا. یهو شوهر عوضی ام گفت مامان ایناک نمیان چرا تعارفشون میکنی نکن. جاریم داشت از خوشی میمرد ینی.مادرشوهرم شوکه بود. بعدم  شوهرم بحای پشیمونی بهم میگ ببین من بخودم رحم نمیکنم چ برسه بتو.ازش بدم میاد

بیدارش کن مردا دوس دارن 😆

چند تا نکته جالب داشت ای تا پیک یکی اینکه نزدیک به چهل نفر نظر دادن تا اینجا دو نفر کارتو نصفه نیمه تایید کردن و اکثریت مطلق گفتن که کارت اشتباه بوده حرفه ای پند آموز هم زیاد بوده نکته بعدش اینکه استارتر بجز یکی دو مورد که پیام گذاشت حرفها رو شنید متوجه اشتباهش شد این نشونه رشد و بالندگی پذیرفتن خطا در ما متاسفانه کمه به هر حال الان نمیدونم چه اتفاقی ميوفته ولی صبح هر ساعتی که باید برا همسرت سر کار 1/5ساعت قبلش پاشو صبحونه رو براش آماده کن وقت هم بزار برای کار عقب مونده دیشب و بهش افتخار کن که اونقدر آدم فهمیده ومسروليت پذيريه که خواهر ناتنيش بهش زنگ زده برای حل مشکلشون.استارتر تو و همسرت و کاربردها که واقعا با انتقاد ازت اشتباهات گوشزد کردن خواهر ناتنی تختی من کهداين پیام رو ميذارم همگی لایک داريم

استارتر ما همینجا نشستیم منتظر شرح حالیم

فدات شم......رفتم  بیدارش کردم بوسش کردم بهش گفتم ببخشید اگه نیومدم بغلت اعصابم خرد بود اونم بوسم کرد بعد خوابیدیم .صبح هم داشت میرفت سرکار بازم بوسم کرد رفت

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2738