2737
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 38 پست

بنظرم يه صندلي غذا واسه تو خونه خودتون بخر،بعد كه ني ني بزرگتر شد و ديدي اينجوري راحتتره،بعد واسه مهمونيا هم يه صندلي پرتابل بگير،الان فعلا يدونه كافيه

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

براسیسمونی کفش ولباس بچه درست میکنم.هم دخترونه هم پسرونه.

تاحالا بیشتراز۱۵۰ تا فروش داشتم نمونه کارام توکانال تل گرام هست میتونید عضوبشید ببینید.

هرکی دوس داشت براش درست میکنم ازنوزاد ۱ماهه تا بچه ۲ ساله سفارش میگیرم.پست به تمام شهرهاهم دارم.

خدایا توراسپاس میگویم آنچنان خاضعانه که درخورحقیری من است وآن قدرفراوان که سزاواربزرگی توست😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی غربال اول بگه پسره ب احنمال زیاد پسر میشه دیگ..ولی ازالان خرید نکن بزار دوماه اخر چون اولا وسی ...

نمیدونم والا انقد شنبدم کا اشتباه گفتن دیگه باور نمیکنم همش میگن کاش شوهرم نمیپرسید جنسیتش چبه کاش هبچی نمیگفت چون میدونم باوجود اینکه عاشق دخترم اما میخوره تو ذوقم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
 چند خریدی منم ازهمونا بخرم

صندلي غذايي كه تو خونه واسش خريدم،مارك bloom,دو سال پيش پنج ميليون،ولي اوني كه واسه مهموني خريدم مارك فيشرپرايس،٥٠٠ هزار تومن

2728
نمیدونم والا انقد شنبدم کا اشتباه گفتن دیگه باور نمیکنم همش میگن کاش شوهرم نمیپرسید جنسیتش چبه کاش ه ...

کلا اشتباه هست

من ک ب غربال دومم شک دارم😂

انشالا تنش سالم و سلامت باشه

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
صندلي غذايي كه تو خونه واسش خريدم،مارك bloom,دو سال پيش پنج ميليون،ولي اوني كه واسه مهموني خريدم مار ...

ازجفتشون راضی بودی

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2738
ازجفتشون راضی بودی

مارك bloom.كه فوق العاده س و خيلي راضيم،اون يكي هم كه به نسبت قيمتش كه ارزونه بد نيس،كار راه اندازه