2726
عنوان

پروفایلشون نوشتن دین من انسانیت است اما ...

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 37 پست
اگرواقعا انسانی بروسرچ کن ببین چندتا بچه گرسنه توکشورخودت هست چندنفرزیرخط فقرن چراغی که ب خانه رواست ...

وظیفه دولته نه وظیفه سپاه و ارتش! سپاه و ارتش دارن به وظیفشون عمل میکنن و از اومدن جنگ به داخل ایران جلوگیری میکنن اما دولت به وظیفش عمل نمیکنه 

💙 با افتخار استقلالیم ...
حرف که زیاده ولی حداقل این یک جمله رو بگم که کمکهای این مدلی اونم وسط این بلبشوی خاورمیانه هیچ وقت ج ...

اره خوب یکی از اهدافمون اینه جنگو همونجا نگه داریم تو کشور خودمون نیاد منم بیانش کردم ولی بعضیا از درک همینم عاجزن چه کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماها شدین نقل همون مردم کوفه که وقتی کار از کار گذشت یاشدون افتاد چه به سر حسین و علی اوردن! حتی ام ...

نه عزیز برو بودجه رو برسی کن بعد تفاوت بودجه که به سپاه و ارتش دادن می فهمی من حقم امنیت داشته باشم ودر کشورم با ثروت ملی تحصیل و شغل... داشته باشم گرفتن این حق از من دینی یا انسانی

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
نه عزیز برو بودجه رو برسی کن بعد تفاوت بودجه که به سپاه و ارتش دادن می فهمی من حقم امنیت داشته باشم ...

بودجه دولت 10برابر بودجه سپاهه و منبع اصلی بودجه دولت با ارتش و سپاه کاملا جداس! .. بگذریم از اینکه دولت با اینکه بودجش بیشتره همشو صرف حقوق خودش و اعضای هیئت دولتش میکنه اما سپاه حتی در مواقع بحرانی مثل سیل و زلزله به داد مردم میرسه .. هرچند وظیفشونه 50درصد اینکارو دولت انجام بده و 50درصد سپاه اما سپاه بیشتر از دولت کار میکنه گذشته از اینا که کشورای دیگه حتی بعد حوادث غیر مترقبه احال مردمشونم نمیپرسن فقط ابراز تاسف میکنن پس اینقد بدبین نباشید و ایه یاس نخونید

2728
شک نکنین اینای ک طرفداری میکنن و از دل مردم خبر ندارن ی مشت جیره خورن  

یعنی من جز این مردم نیستم؟ چرا هستم و خوبم میدونم چخبره ولی چیکار کنم که مردم کشورم احساسی میرن رای میدن به کسی که حتی تو دوره اولش کار خاصی نکرد؟ بیشتر مشکلاتمون از دولته نه از کمک به خاورمیانه و .. بعدشم اینکار جز روش های ایران برای جلوگیری از جنگ در ایرانه! به سپاه ربطی نداره که دولت نمیتونه شغل ایجاد کنه و روز به روز بیکاری بیشتر میشه به ارتش ربطی نداره که دولت بودجه نمیده به کارخانه ها و اضر به واگذاری به بخش خصوصی هم نیس به نظامیا ربطی نداره که دولت به جای اینکه به جوانان و نخبه های ایرانی بها بده به مذاکره با غرب اهمیت میده! .. گذشته از همه اینا از 100 درصد بخاییم درنظر بگیریم بودجه نظامی ایران ده درصده بودجه دولت 90 درصد! پس برو بدهیتو از دولت بگیر نه از من و تاپیکام .. بعدم تمام حرف من انسانیت بود نه نژادپرستی؟ میفهمی؟ بعدم اینکه تهمت کار بسیار زشتیه و از همه بدتر گناهه پس تهمت نزن و مجبورم نیستی بری تو تاپیکی که مخالف عقاید توئه و در ضمن اینم بدون دلیل نمیشه چون کسی عقیده اش با تو یکسان نیس جیره خوره! الان بخاطر اینکه به من گفتی جیره خور امریکا بهت گرین کارت رایگان میده برو بگیر .. 

عزیزم انسانیت اصل ولی دین مهم تر شده اگرنه دین درست اجرا میکردن فقیر و بدبخت نبود که اعتراض باشه. بو ...

کی گفته بودجه فقط حق مردمه؟ همه جای دنیا بودجه نظامی جداگانه دارن و اینکه میتونن برای جلوگیری از جنگ هرکاری در مرزها و خارج از مرزهاشون انجام بدن چه باهزینه کم چه باهزینه زیاد در ضمن با همه این حرفا .. ارتش ایران جز کم خرج ترین ارتش های دنیاس و در رده 21 جهان قرار داره با این وجود قدرت نظامی ایران قابل تخمین نیست چون 30ساله هیچ جنگی نداشته 

نه عزیز برو بودجه رو برسی کن بعد تفاوت بودجه که به سپاه و ارتش دادن می فهمی من حقم امنیت داشته باشم ...

امنیت میخای؟ دیگه بیشتر این؟ وقتی که دور تا دورمون مثه اسفند دارن تو اتیش جنگ میسوزن و ایران حتی یه ترقه بازیم توش نیس؟ امنیت هست تحصیلم که سر هر کوچه ای الان دانشگاه هست .. شغلم باید دولت ایجاد کنه و هم اینکه یکم زرنگ باشی تا مشغول به کار بشی .. میدونی چیه؟ گذشته از دولت و حکومت مشکل مردمم هستن دست به هیچ کاری نمیزنن دنبال لقمه اماده ان! اگر میخای کشور موفق داشته باشی شهر موفق داشته باشی باید اول از همه از خودت شروع کنی

اسی اینوببین شایدب خودت اومدی هرچندبعیدمیدونم😏

الان دیدم پروفایلت زدی سیدی پس چرا اینقدر با هم نژادیهات نامهربونی و دنبال بد جلوه دادنشونی؟ شما که سیدی خاندانت برمیگرده به عربا نه؟ پس ویدیو از توهین عربا نزار برای خودت زشته(تازشم من اون مجری رو عربم نمیدونم چون فقط یه جیره خوره گفتن پولت میدیم برو حرف بزن) .. تفرقه افکنیم کار بدیه .. یا حق