2737
2734
عنوان

هموني هستم كه شوهرم پيش مادرش ميخوابيد!!!😂

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 55 پست

درکم میکنم منم مادرشوهر و پدرشوهرم بخاطر تعمیرات خونشون مثلا یک ماه میخواستن بمونن هفت ماه موندن

چقدر گاهی عصبی میشدم گریه مکردم قا ب شوهرم میگفتم یا دعوامون میشد یعنی یک ماه دیگه میموندن فک کنم کار بیخ پیدا میکرد

یک ماه بعد عروسیم رو سرم اوار شدن تازه عروس و دوماد بودیم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
درکم میکنم منم مادرشوهر و پدرشوهرم بخاطر تعمیرات خونشون مثلا یک ماه میخواستن بمونن هفت ماه موندن چق ...

اي واي ، عزيزم عجب تحملي داشتي، عروس و داماد واقعا به تنهايي نياز دارن، ايشالا از اين به بعد توي زندگي هميشه شاد باشي و آزاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهرم به رحت خدا رفته یک سال و نیمه  اوایل ازدواجم چنیدین بار اینجوری میشد بیاد دکتر و از ...

عجب! اتفاقا منم خيلي تميز و مرتب هستم و اين برعكس! هر وقت جارو ميكنم ميگه تازه جارو كردي كه! 

اي واي ، عزيزم عجب تحملي داشتي، عروس و داماد واقعا به تنهايي نياز دارن، ايشالا از اين به بعد تو ...

خیلی بد بود خیلی

ممنونم گلم و همچنین شما💚

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
من تجربه دومه توي زندگيم، زندگي قبليم با مادرشوهر و چهار تا خواهر شوهرم مثل دوست بوديم، اين خيلي عجق ...

عزیزم همیشگی که نیست. اینو درک کن ک شوهرت نمیتونه جلوی مادرش قرار بگیره. با شوهرت همراه شو و این مدتو تحمل کن

عزیزم همیشگی که نیست. اینو درک کن ک شوهرت نمیتونه جلوی مادرش قرار بگیره. با شوهرت همراه شو و این مدت ...

دقيقا ، دارم همين كارو ميكنم، از درون خيلي بهم ريختم، برادرشوهر و جاريم هم چند روز اومدن و رفتن، بخدا همش سعي كردم يه لحظه هم كسي متوجه خستگيم نشه

اینو دیه باید لباس برعکس پوشوند روبه تیمارستان😂😂😂

وااای دلم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2738
خدا به دادت برسه اون بنده خدارو هم شفا بده خط قرنز من بچه هامن یکی به بچه هام سخت بگیره تحمل نمیک ...

ببخشید شوهر زبون نفهم که داشته باشی گاهی مجبوری کوتاه بیای , به شوهرم که میگم میگه بچمون باید یاد بگیره که همیشه همه چیز بر وفق مرادش نیست , این چیزا براش لازمه 😐

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
دورت بگردم عزیزم خدا شوهرتو عاقل کنه ولی در این مورد راست میگن

سلامت باشی عزیزم , درسته ولی طبق اصولش نه از طریق مادرش که خودش مشکل داره , اینجوری بچه ام بدتر عصبی میشه