2737
2739
عنوان

کیا رفتوآمد فامیلیشون خیلی خیلی کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 67 پست
مامانم ادم ساده ایه منم ساده بار اورده ما تو فامیل همه ازدواج موفق داشتن فقط من اینجوری شدم چون ماما ...

الهی😟 گناه داره مامانت...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
راه حلی براش داری؟ یه چیز دیگه من تو جمع راحتم تو ارتباط دونفره نه باور کن من تا حالا دوستی نداشتم ت ...

اره سعی کن وارد جمع بشی و خودت سر حرفو شروع کنی شوخی کنی خودتو رها کن هرچی ب ذهنت بیاد و بگو . 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم با كسي رفت و آمد نداريم، حتي خونه مامان بزرگمم يه ساله نرفتم، حتي عيدم نرفتم، فقط دو ماه يه بار خالمو ميبينم

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝
2728
دلم‌سوخت 😩 من خانواده شوهرم اینطورین.اه اه چیه بابا افسردن همشون.خاهر با برادر قهره.مادرشوهر با عر ...

وای تو منی یا من‌توام  ،تو این ۱۸ سال ،فقط خونه مادر شوهرم رفتم  به تعداد انگشتای یه دستم خونه برادر شوهرم، و یه بار هم دروغ نگفته باشم خونه دایی شوهرم ،به نظر شون همه بدن  همه به مال شون‌چشم دارن، ولی بر عکس خانواده ی خودم پر جمعیت و به جوش، همش در حال رفت و آمدیم، شوهرم تو مرز افسردگی بود واقعا، اوایل اونم‌ هر جا میرفت یه  عیبی رو میزبان میزاشت مث مامانش،هر کی میومد خونمون‌یه ایرادی می گرفت، ولی درستش کردم‌،الان با دایی و عموهای من بیشتر از خودم شوخی میکنه ،تو مهمونی ها بلید جلوشو بگیرم زیاد ار خودش در نیاد 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
وای تو منی یا من‌توام  ،تو این ۱۸ سال ،فقط خونه مادر شوهرم رفتم  به تعداد انگشتای یه دستم ...

😄😄😄اینم شانس ماست واقعا خاهر

بدرک خودمون خوش باشیم و شوهرامون.اونا بزا افسرده باشن‌همچنان ما رفت و آمدمونو داریم با فامیلای خودمون تا چشمشون در بیاد😌😌😌

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738