2726
مرسی عزیزم، شما کجا تشریف دارین؟من دنبال یه آرایشگاه و ابروکار خوب تو شیراز میگردم. و اطلاعات زیادی ...

من تهرانم عزیزم 

نمونه کارهاشونو ببینید به قرینه بودن کارها توجه کنید اینکه ابروهاتونو از قبل طراحی کنن و شما ببینید قراره چه اتفاقی بیفته مطمئن بشید ابروهارو قرینه درمیارن مهمترین بخشه ابرو قرینه بودنشونه و اینم در نظر داشته باشین هیچ ابرویی ۱۰۰ درصد قرینه نمیشه اما امکانش هست ۹۰ تا ۹۵ درصد قرینه بشه

از رنگهای مصرفیشون مطمین باشید رنگهای فیمس پرما و فیبروز جز برندهای تایید شده برای میکروبلیدینگ هستن

از رنگ قهوه ای متوسط بگید استفاده کنه چون قهوه ای تیره بعد یکی دو ماه به سیاهی میزنه روشن هم ریزش زیادی داره

میکروبلیدینگ بهتره تو خود ابروها کار بشه و فقط برای از بین بردن تا به تایی و کم مو بودن انجام بشه 

من تهرانم عزیزم  نمونه کارهاشونو ببینید به قرینه بودن کارها توجه کنید اینکه ابروهاتونو از قبل ...

مرسی عزیزم. ممنونم از راهنماییتون. هزینه ی منطقی و معمول برای فیبروز چقدره؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم* شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای این خودش بوده مرمرییی🤣🤣🤣🤣🤣پوکیدمممم

چی شده😳

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....