2410
2553
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18489 بازدید | 607 پست
بچه ها کسی بیمارستان اقبال تهران زایمان کرده،چطوربود؟

جاریای من اونجا زایمان کردن خودشون راضی بودن.ولی ما رفتیم عیادت اتاقی که اینا بود خیلی شلوغ بود پراز تخت بود عیادت کنندخ هام باعث شدن خیلی شلوغ بشه فک نکنم مادر بتونه استراحت کنه البته اتاق خصوصی بگیرید فک کنم خوب باشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا تو شهر ما دونفر همزمان تو ی بیمارستان عفونت گرفتن،ولی من خصوصی بودم عالی بود، میگن بخیه جذبی ...

بخیه های منم جذبی بود.البته ظاهرش مشکلی نداشت از تو عفونت کزده بود

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
منم واژنم خيلي تنگه و ارتجاعيه خيلي ام طبيعي دوست دارم. تتها نگرانيم اينه كه حالتش خراب نشه يه وقت گ ...

آره عزیزم حتی انگارزایمان طبیعی نکردم ازاون حالت دخترانه خودش که درمیاد ولی من راضی ام الان چندروزرابطه نداشته باشیم بازاذیتم بخاطرتنگیش.

اصلانگران نباش من فکرمیکنم هرکی ارتجاعیه اینجوریه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2720
بواسيرتونو بريد زالو بندازيد كاملن برطرف ميشه

وووووی😨😨😨😨😨

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
چند سال بعد از سزارین اینطوری شدید؟ منم گاهی توی شکمم احساس میکنم بچه داره حرکت میکنه خودم فکر میون ...

گلم من سه سال ونیم بعد عملم اینجور شدم تو سونو هم مشخص نشد تو سی تی اسکن با تزریق محلول مشخص شد

2714