2733
2734
عنوان

ابروهامو فیبروز کردم پشیمونم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 47627 بازدید | 200 پست
منم ابروهام هاشور کردم چن سال پیش بن مژه ام همینطور ولی دیدم معلوم نیس رفتم ی خط چشم نازک کشیدم خیل ...

امیدوارم😓

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !
آره خودشم گفت سه روز دیگه کم رنگ میشه دو درجه روشن تر میشه فعلا که خورده تو ذوقم دلم میخواست ط ...

از چند نفرم پرسیدم اولش پررنگه بعد کمرنگ و طبیعی میشه ولی حالتش قشنگه .چند روز دیگه بیا خبر بده گلم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چند نفرم پرسیدم اولش پررنگه بعد کمرنگ و طبیعی میشه ولی حالتش قشنگه .چند روز دیگه بیا خبر بده گلم ...

باشه

حتما میام میگم

من رای میدم چون حاج قاسم اگه بود رای میداد...آهای اونی که رای نمیدی پس حق اظهار نظر هم نداری!......توبه بر لب ، سبحه بر کف  ،  دل پر از شوق گناه !😔معصیت را خنده می آید ز استغفار ما !
2728

از همگی ممنون بخاطر نظراتتون خانما😚

من برم تاپیکو قفل کنم

اینم تحفه بود انگار که رفت تو پر بازدیدا😏