2737
2734
عنوان

دارم از درد میمیرم هیچ کاری هم نمیتونم بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 53 پست
شرم اوره برو بیرون.حوصله تنها چیزی ک ندارم امر و نهی شماست.

باشه منتظرامرت بودم بااخلاق

وقتی میتونی یه سرچ ساده بکنی تواینترنت بفهمی درمونت چیه چرااومدی  اینجا خصوصی ترین اتفاق خانوماروجارمیزنی کل مردای سایت فهمیدن چی شدوبایدچیکارکرد خجالت اوره 

درک نداری بفهمی اینجا واسه مساعل عمومیه نه خصوصی الان بایدمدال افتخاربهت داد که پری شدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانومایی که درد خیلی شدید دارن حتما به دکتر مراجعه کنن چون ممکنه آندومتریوز داشته باشن واسه همون درد ...

اولین بار بود اینطوری شدم.الان تونستم مسکنو استفاده کنم بهترم.چند هفته پیش سونو کامل شکم و لگن دادم که شامل رحم و تخمدان هم بود.ولی همه چیز نرمال بود.البته دکتر گوارش واسم نوشته بود تاحالا دکتر زنان نرفتم...

من آلوده ام اما نجاتم نده،که آلوده بودن به تو پاکیه...
باشه منتظرامرت بودم بااخلاق وقتی میتونی یه سرچ ساده بکنی تواینترنت بفهمی درمونت چیه چرااومدی   ...

من هیچوقت از پریود شدنم خجالت نمیکشم.یچیز کاملا طبیعیه...ذات پریود درد و سختیه با این فکرای مسخره ک ااای چرا میری داروخونه از مرد نوار میخری یا وای چرا مردای فامیلن فهمیدن پریودی،سختیه پریود برای خودم بیشتر نمیکنم.پریود هم چیزیه مثل غذا خوردن...حتی خجالتش از بارداری کمتره.چون بارداری در اثر رابطه جنسیه و پریودی در اثر طبیعت بدن...

اینجا سایت زنونه اس برای بیان مشکلات زنونه.شما اگه از ساده ترین مساله خانوما ک پریوده خجالت میکشی بهتره کلا لغو کاربری کنی.خجالت کشیدن از پریود اسمش باحیایی نیست.اسمش تابوئه.

اولین بار بود اینطوری شدم.الان تونستم مسکنو استفاده کنم بهترم.چند هفته پیش سونو کامل شکم و لگن دادم ...

اولین موردی نداره اگه دیدی باز تکرار شد حتما به پزشک زنان مراجعه کن ممکنه فیبرم یا کیست شکلاتی باشه عزیزم ،اگه دردت با مفنامیک اسید آروم بگیره مشکلی نیست ولی شیاف دیکلوفناک خیلی قویه واسه دردای شدیده

من هیچوقت از پریود شدنم خجالت نمیکشم.یچیز کاملا طبیعیه...ذات پریود درد و سختیه با این فکرای مسخره ک ...

در ضمن این دردای زیاد واسه اینه که رحمت سرد و مرطوبه در زمان پری سردیجات اصلا نخور سیاهدانه و عسل یا زعفران دم کن بخور با نبات آرومت میکنه،ما خانوما هر بلایی از رحم سرمون میاد بخاطر سردیه رحمه

2738
در ضمن این دردای زیاد واسه اینه که رحمت سرد و مرطوبه در زمان پری سردیجات اصلا نخور سیاهدانه و عسل یا ...

خیلی ممنون از راهنماییاتون❤❤