2726
عنوان

پدرمادرمو دوس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلت میاد اینجوری بگی من مادرم فوت کرده خیلی ناراحت میشم کسی قدر پدر و مادرش نمیدونه حتی اگه بد رفت ...

ازه دلم میاد

کسیکه منو نخاذ منم نمیخامش

مرده و ژنده بودنشون دیکه فرقی برام ندازه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
وقتی اینقدر ناراحت شدی واضح به مادرت میگفتی بلکه تاثیری داشته باشه 

گفتم به هردوشون مگه بچه سرراهیم

گفتن تو وضعت خوبه داداشت چی تو هم لیاقت نداری دخترم هستی شوهزت باید ارث بگیزه

گفتم منم لیاقتتونو نشونتون میدم

داداشم گفت انگشت میزنه ۵۰ ۵۰

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
گفتم به هردوشون مگه بچه سرراهیم گفتن تو وضعت خوبه داداشت چی تو هم لیاقت نداری دخترم هستی شوهزت باید ...

آخه خانواده ما هم دقیقا همینو میگن 

که شوهر ارثش میاره 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن

همیشه ادمها که توشرایط دیگری نیستن خیلی راحت اظهارنظر میکنن عزیز کسی تا تو شرایط شما نباشه راحت میتونه بگه عیب نداره فرق گذاشتن که گذاشتن مال دنیا ارزش نداره وفلان وبهمان .منم خودم زیاد مال دنیا برام ارزش نداره نمیدونم اون موقع .ولی من میفهمم شما بیشترازخودپول بخاطر اینکه شما رو ندید گرفتن وتبعیض گذاشتن سختته درکت میکنم .براماهم تبعیض بیشتر ازطرف خانواده همسرم که اون خودش کناراومده توخانواده ماهم تبعیض نیست یه جوردیگه است اصلا به نظرات وعقاید وشخصیتمون ارزش قایل نمیشن ویه جوردیگه اذیتمون میکنن .من کاملا درکت میکنم منم بعضی وقتها اونقدر عصبی میشم میگم کاش اصلا نبینمشون ولی دیگع پدرومادرتن مجبوری یه مدت دیگه ارومتر میشی .ولی دیگه کمتر رفت وامد میکنی تلفنی حالشون میپرسی چاره ای نیست