2726
مولفیکس سایز ۴ از فروشگاه نخرید برو از اون مغازه هایی که لوازم بهداشتی میفروشن بگیر

لامصب پسره من به یسری پوشکا حساسیت میده بخاطر همون پریما میخرم یبار یحوری باسنش زخم شده بود دوبرابر پوشک پول دکتر دادیم 😂

دلت خوشه صاحب خونه گفته ۴۰ میلیون بزارید روی پیش  مامانم ینا تو همین محله ی خونشون با همین متر ...

پیش نخاسه گفتیم پنج بدیم گف پیش نمخام کرایه میخام

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکنی  خیلی از اونایی که قشر پردرآمد بودن الان تحت فشارن

معلومه که نه برا اونا هیچ فرقی نمیکنه 

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
دقیقا عزیزم بعضیا فک میکنن صاحبخونه ها خیلی میلیاردر هستن و حق اونا رو خوردن جوری با خونه طرف تا میک ...

واقعا موقعی که چک رو گرفت و ما کلید رو گرفتیم رفتم بالا،داشتم سکته میکردم. شوهرمم نه چیزی گفته نه خسارتی گرفته. دیوارای یه سال نقاشی شده رو انگار جویده بودن. از اشپزخونه هیچی نمیتونم بگم که چه داغون بود. ولی امسال گفتم میدونم چیکار کنم. همه چیزو تو قرارداد میارم. بابت کابینت،شیرالات،کف و ... همه رو موقع تحویل چک میکنم و بعد پولشو میدم. و اگر موقع تحویل خونه کثیف باشه ۲۰۰تومن از پول پیش کم میکنم. فکر میکنن دیگه میخوان برن باید اشغال دونی تحویل بدن

2728
ما اگر متحد باشیم تن ندیم به این صف وایسادنا و خریدای احتکاری  انگیزه ای واسه گرون کردن باقی ن ...

خب چرا شروع نمیشه این مقاومت ها

من خودم یک مد ته نه طلا خریدم نه چیزهایی ک بیجهت گرون میشه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
واقعا موقعی که چک رو گرفت و ما کلید رو گرفتیم رفتم بالا،داشتم سکته میکردم. شوهرمم نه چیزی گفته نه خس ...

بابای من یبار فقط موقعه تحویل گرفتن ی دفتر نقاشی خرید داد به مستاجره گفت جای دیگه رفتی بزار تو این نقاشی کنه 😂😂ولی خسارت نگرفت اصلا...دیوارا رو یجور با ماژیک کشیده بود دو بار رنگ زدن بزور محو شد

بابای من یبار فقط موقعه تحویل گرفتن ی دفتر نقاشی خرید داد به مستاجره گفت جای دیگه رفتی بزار تو این ن ...

واقعا. اگر تاپیک میزنیم صاحبخونه انصاف داشته باشه، اگر کمپین راه میندازیم. پس لطفا خودمون هم با شعور و فرهنگ و با انصاف باشیم خونه رو طویله تحویل ندیم.درضمن بگم عزیزان خود منم مستاجرم فکر نکنن خیلی وضع خوبی دارم و ...

واقعا موقعی که چک رو گرفت و ما کلید رو گرفتیم رفتم بالا،داشتم سکته میکردم. شوهرمم نه چیزی گفته نه خس ...

آخی درکت میکنم آدم وحشتناک آتیش میگیره اینجوری که ببینه از سادگیش سو استفاده میکنن

اً
آخی درکت میکنم آدم وحشتناک آتیش میگیره اینجوری که ببینه از سادگیش سو استفاده میکنن

واقعا خود مستاجرا کاری میکنن که صاحبخونه بهشون رحم نکنه. والا ما که انقدر باهاشون راه اومدیم و نصف مبلغ اجاره رو گرفتیم، یه کاری کردن دیگه دلم براشون نسوزه