2737
2734
عنوان

دلم پره خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخلاقش خوبه  خودت برو میبینی

سلام عزیزدلم خوبی

چمپول جون میگم این کلاسهای بازی درمانی شماهم پسرتوبردی؟نمیدونی هرروزه یاروزخاصی داره؟ میخوام فردابرم شیرازخواستم ببینم اطلاعی داری یانه

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘
سلام عزیزدلم خوبی چمپول جون میگم این کلاسهای بازی درمانی شماهم پسرتوبردی؟نمیدونی هرروزه یاروزخاصی د ...

سلام

آره منم میبردم 

باید ببریش ببینی چی میگه  

چند روز در هفته نیاز داره

ممکنه وقت خالی نداشته باشه و 1روز در هفته کلاس بزاره براش

2731

عزیزم فکر میکردم فقط من استرسیم منتظرم یه مریضی تو خودم یا یکی پیدا کنم🤣🤣 وقتی دکتر گفته مشکلی نداره دیگه تمومه مشکلی نداره، بعدم تو بچه های اتیسم والا موسیقیدان و دانشمندم داریم، واقعا رشد هوش و استعداد یک بچه ۴۰ درصد دست بچست ۶۰ درصد دست والدین، شما با این کارات انقدر بهش انرژی منفی و تنش میدی که وقتی بزرگ بشه هزاران مشکل عصبی و استرسی خواهد داشت. پسر دایی من کوچیک که بود تا ۶ سالگی حرف نمیزد به بفرمایید میگفت تت ، اگه بدونید همه مسخرش میکردن و با بچه های فامیل مقایسش میکردن همه میگفتن این مشکل ذهنی داره نارسایی مغزی داره، در نهایت خدا خیرش بده یه دکتری به زندایی ما گفت این سالمه انقدر گریه زاری نکن، شاید حتی پسرت نابغه باشه. الانم پسر دایی ما که میگفتن عقب افتادست دانشگاه برلین آلمان ترم دوم دکتری هست. اون دختر پسرای فامیلم که هم سن این بودن و میگفتن این خنگه لیسانسم به زور و بدبختی غیرانتفاعی گرفتن.😁

پسرت همسن و سال دختر منه واین چیزای ک گفتی همش و دختر منم داره تازه بدترشو پس اوتیسم داره تمام کلمات ...

دختر منم همینه ،بابا همه بچه ها شبیه همنیستن.من بارداری استرس داشتم واسه خاطر اینه و بس

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
2738
همش قران میخونم،آیت الکرسی،صلوات .والعصرولی حتی موقع خوندن ایناهم دلم آشوبه آروم نمیشم،فقط آرزوی مرگ ...

عزیزم بحق پنج تن آل عبا که بچت هیچ مشکلی نداشته باشه و بیای همینجا خبر سلامتیش بهمون بدی 

دقیقا.باورت میشه دکتره همش۵دقیقه پسرمنودید بعدم همش ساعتشونگاه میکردکه دیرم شده،من چون شوکه شدم بهش ...

چقد بیشعور بوده  نگران نباش علائمی ک میگی ب اوتیسم ربط نداره