2726
عنوان

رفتار پسرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2131 بازدید | 39 پست
دوستاش پسره باشگاه میره در کل خیلی مهربون و احساساتیه تو حیاطمون یه لونه مورچه هست هر روز یه مشت برن ...

مثلا مرد عنکبوتی و سوپر من و اینا رو دوست داره ؟؟ 

ببین خوب شاید کلا مهربون هست ربطی به پسر و دختر نداره 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر من یه داداش دارم وقتی بچه بود با عروسک بازی میکرد دلسوز بود البته همبازیش منو خواهرم بودیم....لوازم ارایش منو میگرفت ارایش میکرد...لاک میاورد میگفت برام بزن! بیشتر به عروسک حس داشت تا ماشین😐

الان ۲۰ سالشه ماشالا .... مردی شده واس خودش ولی هنوز پنکک خواهرمو میزنه میگه سفید شم 🤣🤣

2728
آره انتخاب خودش بوده

نگران نباش مشکلی نداره .خواسته نظرتو جلب کنه.تو این سن امکانش نیست که گرایش داشته باشه مگر اینکه دوجنسه باشه دور از جون که اون مشخص میشه 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
مثلا مرد عنکبوتی و سوپر من و اینا رو دوست داره ؟؟  ببین خوب شاید کلا مهربون هست ربطی به پسر و ...

آره بتمن رو دوست داره باباش شش صبح می ره تا ده شب.کلا همبازی و رفیقش تو خونه خودمم

آره بتمن رو دوست داره باباش شش صبح می ره تا ده شب.کلا همبازی و رفیقش تو خونه خودمم

خوب اشکال نداره نگران نباش پس ، خوب من زیاد دیدم پسرای کوچولو دوست دارن آرایش کنن و لاک بزنن 

نگران نباش

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

استارتر من یه داداش دارم وقتی بچه بود با عروسک بازی میکرد دلسوز بود البته همبازیش منو خواهرم بودیم....لوازم ارایش منو میگرفت ارایش میکرد...لاک میاورد میگفت برام بزن! بیشتر به عروسک حس داشت تا ماشین😐

الان ۲۰ سالشه ماشالا .... مردی شده واس خودش ولی هنوز پنکک خواهرمو میزنه میگه سفید شم 🤣🤣