2737
2734
من که توشیردهی باردارشدم اعصابم خورده هرکی میخادسرزنش کنه نمیدونم چرابعصیااینقدربچه میخان ومن به ا ...

انشاله خدا دلتو شاد کنه. اصلا ناراحت نباش چرا یه گوشه. خدا رو شاکر باش.خدا  یه هدیه قشنگ بهت داده .محافظش باش.

من دیر سینه ام‌شروع بدرد گرفتن کرد. دفعه قبلی ک باردار شدم از نزدیکای تخمک‌گداری درد گرفت منم میگم ع ...

اره ممکنه،ببین من سینه دردی رو تجربه کر م ک هیییییچوقت نکرده بودم خیلی متورمو دردناک بود هنوزم هست البته،بدنم عرقم زیاد میکرد تکرر ادرارم داشتمو دارم

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ممکنه،ببین من سینه دردی رو تجربه کر م ک هیییییچوقت نکرده بودم خیلی متورمو دردناک بود هنوزم هست ا ...

ماله منم دردناک شده. همیشه سر موعدم میشدم الان برات تاریخ پریودیامو میفرستم

اره ممکنه،ببین من سینه دردی رو تجربه کر م ک هیییییچوقت نکرده بودم خیلی متورمو دردناک بود هنوزم هست ا ...

24 ابان٩۶
4فروردین٩٧
24اردیبهشت
19خرداد
19تیر
18مرداد
17شهریور
14مهر
نشدم
13ابان
13دی
15بهمن
25اسفند
29فروردین٩٨
28اردیبهشت
28خرداد

2731

پریودیام نامنظم بود از وقتی متفورمین خوردم منظم شد از سال ٩٧

ناناز کجایی . من هنوز پریود نشدم بی بی خط سفید میندازه

2738