2726
عنوان

کیا پوستشون سبزست

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 92 پست
حتما میخواست حرصمو دربیاره  دوستای من از صدتا دشمن بدتر بخدا همش تیکه میندازن ب ادم  انق ...

میخوای عکس قبل عمل بعد عملم بزارم برات ؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
ممنونم از نظرت عزیزم لطف دارید شما امان از دوست بد ک اعتماد ب نفس ادمو صفر میکنه

میدونی دلم نمیخواد غیبت کنم ولی بعضیا واقعا یه بیماری به اسم حسادت دارن خوب چی میشه که اون طرف اسمشم دوست باشه زیاد جلوش حساسیت نشون نده باعث میشه زیاد بهم بریزی و با تلقین زشت بشی من دوستای اینچنینی هر چند کم ولی داشتم خیلی اعتماد به نفسمو یکی دو تاش پایین میاوردن ولی من خودم اونطور نیستم دوس دارم مثلا یه روسری به دوستم خیلی میاد بهش بگم که چقدر با این شال یا مانتو خیلی جذاب شدی اگه نگم میمیرم ولی به بعضیاشونم شده مثلا یکیش گیره روسری زده بود سنشو بالا میبرد بهش گفتم دوستم هر چند شاید ذوق کردی این گیره رو زدی ولی ببخش از ذوقت میزنم سنتو بالا میزنه از بس بهم اعتقاد داره سریع همونجا باز کرد

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷