2737
2734
عنوان

خانم های فیلم خارجی بین 😁😂 فیلم معرفی می کنید لطفا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 36 پست
اره ولی گاهی ادم نیاز به حال خوب داره 😅

👌

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
اره ولی گاهی ادم نیاز به حال خوب داره 😅

عکس پروفایلت 😂

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش نهادی داری؟

ارهههه

Hotel transylvania 

هر سه تاش

Moana 😍

Despicable me

هر سه تاش

The incredibles 2

Coco

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2731
نه منظورم رو بد گفتم 😂‌ منظورم این بود که پسره خیلی خوب بود  اگه کسی عاشقش نمی شد عجیب ب ...

اره واقعن..ی جنتلمن واقعی بود 

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
ارهههه Hotel transylvania  هر سه تاش Moana 😍 Despicable me هر سه تاش The incredibles 2 ...

ممنون عزیزم ❤️