2733
2734
عنوان

خانوماآرایشگر لطفا بیاین نظر بدین مشهدم

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 40 پست
محدوده خونتون کجاست این خودش مهمه من کلا نغمه نگین نمی پسندم اگه از لحاظ مالی مشکلی نیس سوشیانت بلوا ...

ببخشید آدرس دقیق می گین  یا تو حضور ضر شماره تلفن بزاری لطفا هر دو مورد

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است

شماره ها رو ندارم گوشیم سوخت .برات بانوی ایرانیان رو می گیرم اما وی ای پی سحر رو 118 داره.من به این نتیجه رسیدم که خیلی ها واقعا ادرس جایی رو که میرن دروغ میگن تا کلاس بذارن .فامیل خودمون نغمه نگین کار می کنه و عروس عمم اونجا بود خیلی پررنگ و نامناسب شده بود.

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماره ها رو ندارم گوشیم سوخت .برات بانوی ایرانیان رو می گیرم اما وی ای پی سحر رو 118 داره.من به این ...

آره جاری خواهرم میگه آرایش ۸۰۰ برداشته و لباس ۸ ملیون گرفته فکر میکنم لباس الکی گفته

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2731

به قول ارشمیدس اوریکا....اوریکا..... یافتم    یافتم

بلوار مجد  بانوی ایرانیان 09159041420

Vipسحر  بلوار مصلی بلوارچمن.چمن36.انتهای کوچه سمت چپ   09155138644

اگه خواستی سحر بری سالن سه طبقه که هر طبقه میگن اختصاص به کار داره یکی از شینیون کاراش خیلی ماهره بگو بعدا اسم کوچیکش رو بپرسم واست 

2738

میدونی  من خودم می تونم بهت بگم فرارا یا قرمز  که به محدوده خونتون بخوره یا ده تا دیگه از سالن های بلوار فردوسی رو.ولی من خودم کیفیت و هزینه رو باهم می سنجم و الان دختر عموها و زن عموم از وکیل اباد شدن مشتری پر و پا قرص سحر.ولی من خودن کلاهدوزم و مجد بهم نزدیکتره.