2733
2734
عنوان

سلام میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم ولی خیلی وقته ندیدمش 

برو پیشش،بغلش کن وبگو دلم آغوش مادرم رومیخواست اومدم باوجود شماحسش کنم،البته اگه شرایطش روداری واونم دلتنگتون هست

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2728
برو پیشش،بغلش کن وبگو دلم آغوش مادرم رومیخواست اومدم باوجود شماحسش کنم،البته اگه شرایطش روداری واونم ...

خالهام ازم دورن من ازداج کردم 

یه دختری دارم شاه نداره 👌❤🥰
خالهام ازم دورن من ازداج کردم 

انشاالله خدابه دلت آرامش بده عزیزم،حق داری خیییلی سخته ولی توکل به خداکن واز بودن کسانی که دوستشون داری لذت ببر

انشاالله خدابه دلت آرامش بده عزیزم،حق داری خیییلی سخته ولی توکل به خداکن واز بودن کسانی که دوستشون د ...

مرسی ممنون عزیزم 😚😚😚

2738

حق داری عزیزم واقعا هیچ کس رونمیتونی جایگزین کسی که بهش نیاز داری بکنی،هرچقدرهمسرخوب باشه ویه زمانی فقط دوست داری خانوادتو ببینی درکت میکنم،ولی همه ما رفتنی هستیم وهیچ کس وهیچ چیز تو این دنیا ماندگار نیست،مادر گلت انشاالله جاشون توبهشته وعالیه وهمیشه وقتی بهش نیاز داری حتما به فکرته  وکمکت میکنه،وقتی دلتنگشی براش قرآن بخون وخیرات بده💖موفق باشی دوستم

حق داری عزیزم واقعا هیچ کس رونمیتونی جایگزین کسی که بهش نیاز داری بکنی،هرچقدرهمسرخوب باشه ویه زمانی ...

وای خیلی خیلی ممنون اجی گلم مرسی 😚😚😚😶😚عزیز دلمی ممنون 

2706