2703
2553
من عوض کردم ،  البته چون استاد مشاورمو مدیرگروه انتخاب کرده بودم باهام خوب همکاری کرد

نظر استاد قبلیه چی شد؟ لج نیفتاد بره زیراب بزنه و..؟ برای من ی استادیار معمولیه همچین حرف میزنه انگار رییس کل دانشگاهه!

خب اگه کاری شروع نکردی برو عوض کن ولی حواست باشه ازش بدگویی نکنی پیش اساتید دیگه فقط بگو شرایط من با ایشون جور نیست و ... چون اساتیدی که با اخلاق هستن از این کار خیلی بدشون میاد با خودشون میگن فردا پشت منم از این حرفا میزنه حتما

بعد بطور کلی یه استاد نمیاد طرف همکارشو که قراره سالها باهم همکار باشن ول کنه طرف دانشجو رو بگیره

اگر برات پروپوزال داده بود اوضاع  فرق میکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر استاد قبلیه چی شد؟ لج نیفتاد بره زیراب بزنه و..؟ برای من ی استادیار معمولیه همچین حرف میزنه انگا ...

نه اونقدرم عقده ای نبود ، فقط خیلی به جزییات گیر میداد منم وقت نداشتم نتونستم باهاش کار کنم ، 

فقط سعی کردم جلو چشمش نباشم نبینه منو ، خودشم پیگیر نشد دیگه 

نه اونقدرم عقده ای نبود ، فقط خیلی به جزییات گیر میداد منم وقت نداشتم نتونستم باهاش کار کنم ،  ...

ایول!بنظرت جلو چشمش نباشم و نرم ببینمش خودش میره انصراف بده و مارو از شر خودش راحت کنه؟ دعاش میکنم اینجوری  

2456
ایول!بنظرت جلو چشمش نباشم و نرم ببینمش خودش میره انصراف بده و مارو از شر خودش راحت کنه؟ دعاش میکنم ا ...

نمیدونم والله ، بستگی به اخلاقش داره ، 

مثلا بعضیا بم میگفتن برو با استاده محترمانه صحبت کن دلایلتو بهش بگو ولی من نکردم این کارو چون مطمئن بودم انقد سرش شلوغه که براش مهم نباشه کارو باهاش نصفه ول کردم رفتم ،

بعدم کلا پشتم به مدیرگروه گرم بود 😁

2714

سلام عزیزم

شما اخرش استادتو عوض کردی؟

من دوساله دفاع کردم نمیذاره پایان ناممو صحافی کنمایرادای بنی اسراییلی میگیره دیگه خسته شدم دومیلیون جریمه خوردم سر همین کاراش. همسرمم با ایشونه دقیقا شرایطش مشابهه. میتونی راهنماییم کنی لطفا؟

حتما عوض کن. من عوض کردم. البته مدیر گروه راضی نمیشد اول. میگفت اخلاقی نیست. اما من واقعا نمی تونست ...

سلام. من میخوام عوض کنم ولی مدیرگروه میگه اگر بخوای عوض کنی موضوعتم باید عوض کنی چون استادراهنمای قبلیت اجازه انتقال تحقیقات به استاد راهنمای بعدی رو نمیده. یعنی اینکه باید از صفر شروع کنم. برای شما هم اینطور بوده؟