2737
2734
عنوان

تاپیک جامع خانومای خوشکل و خوش صحبت که دل میبرن

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 50 پست
هروقت ک یادم میفته گلاب اسپری میکنم ب پوست صورتم وازلین میزنم ب لبام و ابروهام و دست وپام ترکیب چن ...

عزیزم کرم سیکا بایودرما چه فایده ای برای پوست داره؟ 

قیمتش هم لطف می کنی بگی؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
بچه ها من نمیدونم رازیانه بخورم یا نه به نتیجه نرسیدم هر چی تحقیق میکنم یکی میگه خوبه یکی بد به اند ...

اره واسه بزرگ شدن سینه خوبه ولی من که خوردم بعدش همه رو بالا اوردم از بس که بدمزش و دیگه هیچوقت نخوردم وای الان مزش اومد تو دهنم😐

ممنون میشم برای شادی روح مادر شوهر عزیزم یه صلوات یا فاتحه بفرستید💔❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم کرم سیکا بایودرما چه فایده ای برای پوست داره؟  قیمتش هم لطف می کنی بگی؟

اجی برای جای جوش لک و ترمیم پوست عالیه.چربی پوست رو هم تنظیم می‌کنه

قیمتش۱۱۵تو داروخونه ها دیجی کالا زده۹۹

یه خط چشم معمولی تتو کن خودتو راحت😊 

تتو خط چشم ریسک داره ...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2728
اجی برای جای جوش لک و ترمیم پوست عالیه.چربی پوست رو هم تنظیم می‌کنه قیمتش۱۱۵تو داروخونه ها دیجی کال ...

مرسی عزیز دلم 😘😘😘😘

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»