2733
2734
خونه ندارم اون برادر شوهرم مث كركس افتاده تا ما بلند شديم بشينه جامون

بلند نشین فعلا

سعی کنید خونه بخرید

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خونه ندارم اون برادر شوهرم مث كركس افتاده تا ما بلند شديم بشينه جامون

شما هم مثل كوالا بچسبيد به خونه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خلاصه مطلبو ادا کنم وقت ندارم میخوام برم شام درست کنم 

بدون پول ننه به بابا ماچ هم نمیده چه برسه لالا

والا ،،،، میخوام برم شام بپزم اومیدوارم دوزاریتون افتاده باشه 😏

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
2738
یعنی پول باشه ولی شوهرت اخلاق نداشته باشه  خوشبختی؟

پول چه ربطی به اخلاق شوهر داره یکی ممکنه پول نداشته باشه اخلاق شوهرشم بد باشه پس اونی که پولو داره لااقل یکم خوشبختتره 

ویکتور منم دقیقا باتو هم عقیدم

همین که زن و شوهر همدیگر و عاشقانه دوست داشته باشن تنشون سالم باشه بچهاشون سالم باشه اینا خوشبختین 

نه اینکه پول باشه هیچکدوم از اینا نباشه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
لایک داری به خدا👏👏

ممنون عزیزدلممممممم❤❤❤❤❤❤❤

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
ولی با پول بیشتر میشه خوشبختتر و خوشحالتر بود پول باشه تفریحم هست خوشحالیم هست

بله عزیزم حق با شماست هیچکس از پول بدش نمیاد البته بجز چند تا شغل محدود اون پول زیاد با ساعت کاری های زیاد به دست میاد..اکثر آدمای پولداری که اطرافم هستن فقط نقش خودپرداز رو دارن که زن و بچشون ازشون پول برداشت میکنه. خودشون کمتر حضور فیزیکی دارن تو خونه.

نمیگم مرد خوبه کلا تو خونه ور دل خانواده باشه ولی یه حد تعادلی خوبه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706