2733
2734
عنوان

از دست خواهرام ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 54 پست
عجب اینطور مواقع من به پسرم میگم مگه هرکی میره توچاه ماهم باید بریم وکارشون اشتباهه وهرخانواده ای ی ...

منم خیلی به دخترم گفتم و همینکه رضایت داد که تالار نباشه و بدون حضور عکاس و فیلمبردار باشه واسه همین بود ولی گفت نمیخام مثله هرسال فقط بابا بزرگ مامان بزرگا باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی به دخترم گفتم و همینکه رضایت داد که تالار نباشه و بدون حضور عکاس و فیلمبردار باشه واسه همین ...

عیب نداره اما هرسال عادتش نده بعدها ازپسش برنمیای چون توقعاتش روز به روززیادتر میشه و دنبال چشم همچشمی میفته 

بخودت فشارنیار بارداری خطرناکه

عزيزم همينكه دخترتون خوشحال و راضيه كافيه

آره واقعا خیلی خدا رو شکر کردم و وقتی اینو گفت از خوشحالی گریم گرفت چون نمیدونی چقدر واسه تولدش استرس کشیدم 

واسش وقت آرایشگاه گرفتم وقت عکاسی گرفتم سفارش کیک دادم 

کلی گشتم تا لباسی که دوست داشتو خریدم واسه خودمم که هیچی اندازم نمیشد اونایی هم که اندازم میشدو دوس نداشتم ؛ یک روز کامل فقط واسه خریدن لباس گذاشتم 

خلاصه که هزار بار به هر کسی که تولدو رسم کرد لعنت فرستادم 

2728
من دیدم عکس قشنگی بود میز هم خوب بود خوشحالم که دخترتون کلی ذوق تولدشو کرده همین به دنیا می ارزه ان ...

فدات بشم ؛ چشات قشنگ دیده ؛ فقط به همینش دلخوشم که خودش خیلی ذوق همه چیشو داشت وبیشتر  اینکه دوستاش هم بودن کلی بهش خوش گذشت 

عیب نداره اما هرسال عادتش نده بعدها ازپسش برنمیای چون توقعاتش روز به روززیادتر میشه و دنبال چشم همچش ...

میدونم سال دیگه با یه بچه کوچیک اصلا نمیتونم ؛ همین الان هم همش حس میکنم بچم زیر نافمه چون به اونجا فشار میده 

حس میکنم اومده پایین اما انقدر خستم که نمیتونم دکتر برم  

میدونم سال دیگه با یه بچه کوچیک اصلا نمیتونم ؛ همین الان هم همش حس میکنم بچم زیر نافمه چون به اونجا ...

اتفاقا عصر برید ویزیت بشید زایمان زودرس نگیرید خطرناکه چقدر بی خیالید برید حتما

مگه حالا انقدراین تولد واجبه که بخودتون سخت میگیرید من بودم غذا ازبیرون میگرفتم و‌ازمهمونا کمک میگرفتم شماباردارید شرایط خاص دارید

اتفاقا عصر برید ویزیت بشید زایمان زودرس نگیرید خطرناکه چقدر بی خیالید برید حتما مگه حالا انقدراین ...

آره باید برم فشار زیادی زیر نافم حس میکنم 

تولد واقعا از نظر من و شوهرم واجب نبود اما واسه دخترم شده بود یه دنیا حسرت و آرزو ....

به خاطر اینکه واسش عقده نشه این کارا رو کردیم وگرنه نه اهل چشم و هم چشمی هستیم نه تو این شرایط اقتصادی پول اضافه داریم ولی مجبور شدیم چون سال دیگه با بچه کوچیک اصلا نمیتونم به تولد فکر کنم حتی 

2738
آره باید برم فشار زیادی زیر نافم حس میکنم  تولد واقعا از نظر من و شوهرم واجب نبود اما واسه دخت ...

سال بغد هم بگیر اما فقط خودتون بدون مادربزرگا وغیره من هرسال خودمو همسرمو پسرم هستیم توتولدش فقط دوبار بقیه حضورداشتندکه اونم فقط یه بارش مفصل بود 

سال بغد هم بگیر اما فقط خودتون بدون مادربزرگا وغیره من هرسال خودمو همسرمو پسرم هستیم توتولدش فقط دوب ...

اتفاقا هر سال میگرفتم و فقط خودمون بودیم امسال اینجوری شد ؛ فکر نمیکردم انقدر سخت باشه همه چیزاش یه طرف استرسش یه طرف