2733
2739

بابا با هرکی دوست میشی مرتب میخواد پایه باشی باهاش بری دور دور باهاش بازاربری آرایشگاه بری کادو تولد و سوپرایز واسش بگیری هوس بستنی وکافی شاپ ورستوران کرد باهاش بری پولم کجا بود وقتم کجا بود دوبارم که نرفتی اسمتو ازلیست رفیق باحالا ورفیق پایه هاخط میزنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی خیلی چیزا با صبر کردن هم درست نمیشه خواهر فقط ادم خودش نابود میشه 

اره دقیقا شاید این حرفم درست نباشه اما تنها چیزی که میگم ابنه که به خودم میگم بالاخره این دنیا تموم میشه و جسمم از ایم مشکلات رها 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
بابا با هرکی دوست میشی مرتب میخواد پایه باشی باهاش بری دور دور باهاش بازاربری آرایشگاه بری کادو تولد ...

تجربه کردیا ماکه نداشتیم تجربش نکردیم 😉😉

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
2728

سردمه حال ندارم بلندشم بادکولروبزنم یه وردیگه 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
2738
تجربه کردیا ماکه نداشتیم تجربش نکردیم 😉😉

اره بابا من خودم رفیق باز قهاری بودم ازوقتی زن زندگی شدم رفتم سرکار همه کیش کیش ازم دور شدن وقت خرج کردنا میان سراغم بیابرافلانی تولدگرفتیم دنگتو بده برافلانی بچه ش بدنیا اومده طلا گرفتیم دنگتو بده اسیرشدیم والا

من گشنمه اصلا

من گشنم نی فقط سردمه دوتاپتوهم رومه شوهرمم نیست که تاالان بیدارم رفتم باشگاه امروزگفتن چهارشنبه همه ست داشتم هدبنددوخت میکردم تاالان 

اره دقیقا شاید این حرفم درست نباشه اما تنها چیزی که میگم ابنه که به خودم میگم بالاخره این دنیا تموم ...

ایشالا هیچ کس به این مرحله از زندگی نرسه ک همچین چیزی بخواد 

ایشالا همیشه خوش باشی عزیزم 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
اره بابا من خودم رفیق باز قهاری بودم ازوقتی زن زندگی شدم رفتم سرکار همه کیش کیش ازم دور شدن وقت خرج ...

چقدمنم دوست دارم برم سرکارولی نه حوصله درس خوندن دارم که برسم به جایی که برم سرکارونه کاری هست که بخوام براش تلاشی کنم 

زنده باشید من یه بار اومدم بستک وقتی کوچیک بودم  کباب اونجا معر وف بود وعالی یه جایی که کباب می ...

یادم اومد کبابی کهتویه نان داغ کباب داغ هنوزم هست درسته 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2706