2733
2734
عنوان

ختنه نوزاد شش ماهه. مامانا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 3269 بازدید | 48 پست
مادرپدرم فوت شدن خواهرامم ازم دورن 

خدارحمتشون کنه😔سخته ولی هرچی بزرگتر بشه ازاین سختترهم میشه.چاره ای نیست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
الهی بمیرم. یه واکسن میزد یه شب تا آروم بود میخواستم بمیرم. چجوری تحمل کنم سه روز

بهش فکر نکن من معتقدم وقتی این جور چیزها یک نفر درد بکشه بهتره تا دو نفر، چون تو هرچی درد بکشی از درد اون کم نمی شه ، منم مثل تو بودم اما حالا بهش فکر نمی کنم و به جاش تمرکز می کنم که چی براش خوبه که حالش رو خوش کنه ، اما قبلا در حدی که خودم رو از پا  در بیارم غصه می خوردم 

فقط یادت باشه که مرتب بهش مسکن بدی بروفن بده که قوی تره  دوم یادت باشه حتما حتما تا ده روز یا حتا  دو هفته اگه پوشک کردی خیلی خیلی شل ببندی 

سوم اون پمادی که دکتر میده رو به موقع بزنی که عفونت نکنه 

چهارم به جای این که غصه ی درد کشیدن رو بخوری بهتره خودت رومحکم و قوی کنی که بتونی مدام کنترل کنی یه وقت غلت  نزنه ، البته کوتاهی از خودت بوده، باید تا بچه چهل روزش بشه ختنه شده باشه چون تو اون تایم خواب بیشتری دارن کمتر درد می فهمن و غلت نمی زنن

ووووو    پیشاپیش مبارک باشه به سلامتی و دلخوش بگذره....

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731