2726
عنوان

از دست شوهرم خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 58 پست

پولاتو  توی حساب خودت نگه دار واقعا ما زنا چمونه شوهرت باید هزار تومن ازت میگیره خجالت بکشه بعد شما راحت اینهمه زحمت میکشی میریزی به حسابش  درسته واسه خونه خریدنه اگه تو حساب شما نباشه نمیشه خونه خرید ؟ یبار شوهرم ازم پول بنزین خواست دیگه چلوندمش من خودم که زنم تا بحال از بابام پول نخواستم شوهرتو بد عادت نکن اونوقت فقط اسیره پولته... من خودم پولام تو حسابمه فقط واسه کارای ضروری بهش میدم مثل خونه ماشین مریضی همین یعنی یجور برای روز مباداست نمیزارم روی پولم حساب کنه چون اینجوری کار نمیکنه و تنبل میشه این واسه روحیه مردا هم بهترهش  اگه هردوتون مثل هم کار میکنید تا ساعت مشخص بگو توی کار خونه کمک کنه نکرد دیگه سرکار نرو  یا غذای خونه درست نکن کلا کار نکن چون زندگی باید دو طرفه باشه و باید همدل باشن ........ اخرشم اینکه پولتو واسه خرید خونه تلف نکن و از جیب همسرت بخر چون بعدا بهت میگه کدوم پول کدوم خرید و پولت جای درست خرج نشده و زحمتت به چشم نمیاد مخصوصا واسه شوهرای قدر 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
چرا باید پولمونو بدیم  پولی که براش داریم زخمت میکشیم بخاطرش تو سرما و گرما صبح زود بیدار میش ...

اره من زمانهای زیادی نسبت به زندگیم دلسرد بودم البته که بزور یا بهانه یا هر جور شده شوهرم ازم حقوقم را میگرفت ...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره من زمانهای زیادی نسبت به زندگیم دلسرد بودم البته که بزور یا بهانه یا هر جور شده شوهرم ازم حقوقم ...

بهش بی اعتماد نشو

بخدا دلیل خیلی از بد رفتاری های مردا ما زناییم که خودمون بد عادتشون میکنیم سر یه چیزایی

من اینو میبینم تو زندگیم هرجا غفلت کردم همون جا یه عادت بد داره شوهرم

بله موقع نوشتن قولنامه اسم خودش بود اما برای سند زدن به نام من زد  البته من قبلش گفته بودم ک ...

چقدر خوب.

منم شاغلم و دقيقا پول نصف خونه رو مث خودش تا قرون آخر دادم به غيراز پول کابينت و...

واز اول گفتم اگر ي هزارتومني از پول من براي خونه ماشين زمين بره انتظار دارم به همون اندازه به اسمم بشه.در غيراينصورت چيزي که باپول خودت ميخري نه.

درحالي که وقتي دوطرف کارمند باشند هرچيزي که ميخرن چه پول بدن چه ندن نصف نصف.چون نميشه آقا تمام پولشو سرمايه گذاري کنه خانم خرج خونه رو بده.هرطور حساب کني شريکن.

چن بار بهش گفتم ولي  قولنامه فقط به اسم خودش.و دنبال سند هم نميره 

واقعا زشته بيان اينچيزا توزندگي طرف خودش بايد انصاف داشته باشه

2728

ما چندوقت بود برا پس اندازمون دلار میخریدیم دلارا رو میذاشتیم یه جایی چندبار دعوامون شد دیدم شوهرم برداشتشون

این سری که وام گرفتیم بازم دلار خریدیم به شوهرم گفتم هر کی مال خودشو نگه میداره برگشت گفت منظورت اینه من میخوام بدزدم؟گفتم بحث رو کش ندیم بهتره اونم فهمید و دیگه چیزی نگفت

بهش بی اعتماد نشو بخدا دلیل خیلی از بد رفتاری های مردا ما زناییم که خودمون بد عادتشون میکنیم سر یه ...

بیشتر توضیح بده 

خاک عالم دیگه مبخوای نصف خونه را هم به اسم زن شاغلشون نزنن؟ حتی اگر نصف خونه را بزننن به نام زن باز ...

براي ما که دنبال سند نميره و ميگه زميناي اينجا مشکل دارن يکي بايد پيگيري کنه تا راه براي بقيه بازشه.

منم هنوز منتظرم

بیشتر توضیح بده 

ببین وقتی بی اعتمادی دلسرد میشی یه جوری میشه شاید گاهی فکر کنی داره سو استفاده میکنه ازت برای منم این حس پیش اومده ها و ایم خیلی بده ادم سرخورده و بی حوصله میشه

اما وقتی آروم و منطقی حرف بزنی و خواستت و بگی اونم میدونه که چه خواسته ای داری

البته گاهی تو حرف زدن دعوا هم پیش میاد که واقعا عیب نداره

ادم دو شب دعوا کنه بهتره تا یک عمر به زندگیش حس بد داشته باشه

البته من نمیگم برو دعوا کنا

اما از اول راهتو برای هر چیزی مشخص کن

میخوای مثلا کابینت عوض کنی بهش بگو میگه ندارم بگو چقدر داری مثلا میگه 2 تومن بگو بیا منم 2 تومن پس انداز دارم میدم در عض خونمون قشنگ میشه

اینجوری هم کمکش کردی هم لزت سپاسگذاره که پس اندازتو دادی چون تو جامعه ما با همه روشن فکریایی که سعی در تزریقشون داریم بالاخره خرج خونه و زندگی با مرده و هم خودت به خواستت رسیدی و خوشحالی

من مخالف این موضوع هم هستم که بعضی خانم ها پولشونو جمع میکنن برای خودشون میرن مثلا یه واحد کوچیک میخرن میدن اجاره

زندگی مشترکه اگر تکی بود که داشتیم تو خونه بابامون زندگی میکردیم دیگه همه پولامونم مال خودمون بود 

من هروق ي چي ميشه ميگم مرد بايد خرج خونه و همه چيزو بده و زن کمک خرج.از حساب مشترک هم خوشم نمياد. ت ...

وقتی میگی مرد باید خرج خونه رو بده یه روز که خسته ای و شام نپختی نمیگه وظیفه زنه که غذا بپزه؟

من یکی بهم بگه وظیفته منم وظایفشو بهش یاد آوری میکنم

ببین وقتی بی اعتمادی دلسرد میشی یه جوری میشه شاید گاهی فکر کنی داره سو استفاده میکنه ازت برای منم ای ...

بله گلم درست میگی منم دیگه بعد ها فهمیدم باید خواسته هامو بگم و روشون مصر باشم و از دعوا نترسم از حرف کلفت ناراحت نشم درکل الان کمتر فریب میخورم متاسفانه اوایل زندگی خیلی ساده بودم و اونم مردونگی نکرد و تا تونست استفاده کرد خب منم به سردی رسیدم ....چون فکر نیکردم اگر عاشق باشه باید فلان کنه و فلان بعد همه ی این چرندیات ریختم دور و تازه فهمیدم زندگی بیزحمتر از اونه که بشینی تت کسی بهت عشق بده و بهت رحم کنه

بله گلم درست میگی منم دیگه بعد ها فهمیدم باید خواسته هامو بگم و روشون مصر باشم و از دعوا نترسم از حر ...

من خیلی احساساتیم خیلی ضربه خوردم تا فهمیدم تو زندگی امروز اگر منطق و قاطی احساست نکنی میشکنی

ایشالا که همه زندگی آرومو خوبی داشته باشیم و خدا یار و یاور زندگیامون باشه

وقتی میگی مرد باید خرج خونه رو بده یه روز که خسته ای و شام نپختی نمیگه وظیفه زنه که غذا بپزه؟ من یک ...

ببين طرف به تو به چشم پول نگاه ميکنه و انتظار داره مث خودش خرج کني درصورتي که اصلا اينطوري نيس و بنظرم توهين.

اونايي که خونه دارن کلي کلاس ميرن و تفريح و سرحال و ممکنه غذا درست و حسابي هم درس نکنن، ولي من ي کلاس ميرم اگربشينم سروقت اون اگر اگر اگر نتونم غذا درس کنم ميگه اگر ميخواستم املت بخورم خونه مادرم ميخوردم.

اين حرفا ناراحتم ميکنه