2737
2739
اره عزيزم هاله انداخت البته تا موعدم صبر كردم روز موعدم ازمايش دادم مثبت شد

آهان مرسی عزیزم. پس منم امشب بی بی چک میذارم. طاقت ندارم اخه. دلم میخواد اگه  باردارم زودتر پی ببرم بهش. البته دروغ چرا. تقریبا هر ماه این شده کارم ولی افسوس ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط یک بار اقدام داشتم در یک ماه

همون. وگرنه خب واقعا سخته بر فرض یکی یک شب قبل از موعدش هم اقدام داشته و ممکنه همون نتیجه میداشته. ای خداااا چقد سخته. خخخخ

مرسی عزیزم از پاسخت

2731
آخه بچه ها مگه ما میدونیم که نتیجه کدوم اقداممون به تشکیل بچه منجر میشه که میگید چند روز بعد از نزدی ...

تخمک گذاری کلا قبل بعدش ۴ الی ۵ روز تا اونجایی که من میدونم بیشتر نیست

بعدش ۱۵ بار نزدیکی پس بی فایدس بهتره اول دقیق تخمک گذاریتو بدونی

بی بی چک که مثبت میشه حداقل ۳ هفته از نزدیکیت گذشته که مثبت شده

من هر ماه علایم پریودی رو داشتم. بخصوص درد سینه هام از ده روز قبل گاها شروع میشد بشدت. ولی الان اون ...

نه بنظرم از علایم نمیشه پی برد اخه بنظرم وقتی منتظر بارداری هستی انقدری که بهش فک میکنی مخصوصا که ب علایمش ممکنه بدنت اون علایمه از خودش نشون بده

دقیق میخای بفهمی حامله ای یا نه باید از موعد پریودیت  بگذره یک هفته حداقل

2738
نه بنظرم از علایم نمیشه پی برد اخه بنظرم وقتی منتظر بارداری هستی انقدری که بهش فک میکنی مخصوصا که ب ...

مرسی عزیزم. دقیقا همینه که شما میفرمایید. انقد که آدم منتظره و بهش فکر میکنه که همچی یا شاید هیچی رو بهش ربط میده