2737
2734
عنوان

خرافات در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه دیشب دلم باقالی خواست بعد زیر چشمم و خاروندم!! الان استرس گرفتم

ای بابا توی ۹ ماه بارداری ایقد از این هوسها بکنی فکر کن نتوانی بخوری بچه به دنیا بیا د چه شکل بشه 😂

ول کن خواهر من اینا همه خرافات 

دوران خوش بارداریتو با این استرسهای بی خود خراب نکن عزیزم ❤

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏

من فقط به اونی که می گن زن باردار از دسته هر کسی خوراکی نگیره اعتقاد دارم و‌عمل می کنم، البته چون دل طرف نشکنه از دستش می گیرم ولی نمی خورم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
چی میشه مگه

جبیشتر به لقمه ی حلال و حروم مربوط میشه 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من فقط به اونی که می گن زن باردار از دسته هر کسی خوراکی نگیره اعتقاد دارم و‌عمل می کنم، البته چون دل ...

من سر پسرمم رعایت کردم وقتی پسرم دنیا اومد و بزرگ شد تو خونه خودمون اصلا غذا نمیخورد و گریه میکردم از دستش ولی هر جا میرفتیم تو خونه مردم یه جوری میوه و شربت و غذا میخورد انگار قحطی زدس.. تو مراسم ختم خودشو واسه حلوا و خرما و چای میکشت.. ولی تو خونه کارتن کارتن خرما و دیس دیس حلوا درست میکردم جلوش میذاشتم لب نمیزد.. تو کوچه یه بار دیدم از دست یه عملی داره نون میگیره..اوردم خونه زدمش..

مادر شوهرم میگه از دست دیگران نون نگرفتی بچه دلش خواسته الان تو خونه دیگران نون بهش مزه میده ولی خونه خودتون نه.. نمیدونم چقدر درسته.. الان باردارم هرکی هرچی تعارف کرده یه کوچولو هم شده برداشتم.. ببینم این چه جور میشه..🤔

من سر پسرمم رعایت کردم وقتی پسرم دنیا اومد و بزرگ شد تو خونه خودمون اصلا غذا نمیخورد و گریه میکردم ا ...

فکر نمی کنم ربط داشته باشه داداش یا خواهر براش بیاری دورش شلوغ بشه تو‌خونه هم‌می خوره

فکر نمی کنم ربط داشته باشه داداش یا خواهر براش بیاری دورش شلوغ بشه تو‌خونه هم‌می خوره

خونه خودمون همیشه پر مهمونه..نمیاد سر سفره.. ولی بره خونه دیگران حتی اگر فقط خودش باشه و صاحب خونه هیچ بچه ای هم نباشه یه جوری غذا و.. میخوره..

قبلا من میگفتم بد غذاست همه میگفتن نه.. خونه ما انقدرخوب میخوره.. منم فکر میکردم دل داری میدن.. بعدا خودم دقت کردم دیدم اره.. مادر شوهرمم همش میگفت زورش نکن.. موقع ناهار و شام میومد میبردش غذا میداد میفرستاد خونمون.. حتی برنج سفید خالی رو دو لپی اونجا میخورد.. ولی غذای مورد علاقه شو با عروسکی ترین دیزاین ها تو ظرفای بچه گونه و.. تو خونمون اماده میکردم لب نمیزد.. خودم هم میذاشتم دهنش بالا میاورد 💩به اعصابم..

اره اینو یادمه تو تاپیک من گفته بودی البته کاربری قبلیم بخاطر سفر در هواپبما مشورت خواسته بودم ولی ...

میدونم.. این دلیل لک رو پوست بچه ها که بهش میگن ماه گرفتگی هست .. و به ماه و دل چیزی بخواد و بخارونی و... نیست..علت این لک ها ترس مادر از چیزی و واکنش بدن هست که رو جنین تاثیر میذاره و هر جایی از بدنش ممکن لک شه و به اینکه بچه ها میگن هر جا رو بخوارونی یا دست بزنی بچه همونجاش لک میشه ربطی نداره..😊

شما چیکار کار کردید! اومدید ایران یا هنوز هند هستید؟

میدونم.. این دلیل لک رو پوست بچه ها که بهش میگن ماه گرفتگی هست .. و به ماه و دل چیزی بخواد و بخارونی ...

نه دکترم اجازه خروج بهم نداد ابجی جون هنوزم تو هند استم

قراره نی نیمم تو این دو هفته تولد بشه

برام دعا کن ابجی گلم💙💙💙

2706