2726
عنوان

به نظرتون اسمش لج بازی یا چیز دیگه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 40 پست
فهم مردها از این موضوعات رو پیچیده نکن عزیزم مردها در شنیدن مسائل و عمل کردن به اونها خیلی ساده و غی ...

میدونم عزیزم درد من اینه که چرا نباید انقدر بفهمه که کی صلاحشو میخواد کی نمیخواد آخه زبونم مو دراورد انقدر بهش گفتم حرفا و حرکات مادرش چه معنی میده..

مادرش نه منو دوست داره نه بچمو... دیگه کی میخواد اینو بفهمه 10 ساله دارم حالیش میکنم فایده نداره.. 

آخه مادرش یه طوریه که مثلا من یه چیزی بهم بیاد یا خوشگلم کنه یا خوشحالم کنه خیلی علنی میگه اینکارو نکن ... یعنی تا این حد واضحه بعد این مردک چرا نمیفهمه اینو

دخترم تمام زندگی من
میدونه خانمش دیابت بارداری داره قندش بالاست نباید بخوره چرا میخره؟؟؟؟

چون رفته پیش مادرش گفته ک بستنی خاسته اونم گفته برا خودش خوب نیست زیاد ولی برا بچه خوبه.شاید مادرشوهرشم خواسته شوهره سخت نگیره ب عروسش لطفی کرده باشه

چرا ب همه چی با جنبه منفی نگاه کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیرون که ننداختم اما لب نمیزنم بهش

بیرون انداختن؟!!!!!اصلا. اتفاقا یه قاشق هم ازش بخور بهش بگو عزیزم خواستم دستت رو کوتاه نکنم زحمت کشیدی ولی برام بده وقتی قند من بره بالا واسه نی نی هم بده. به جاش برام شیر کم چرب بگیر دفعه بعد

چون رفته پیش مادرش گفته ک بستنی خاسته اونم گفته برا خودش خوب نیست زیاد ولی برا بچه خوبه.شاید مادرشوه ...

نه اخه اون منفیه من میشناسمش رو چه حساب این حرف و زده

دخترم تمام زندگی من
2728
بیرون انداختن؟!!!!!اصلا. اتفاقا یه قاشق هم ازش بخور بهش بگو عزیزم خواستم دستت رو کوتاه نکنم زحمت کشی ...

باور کن نمیتونم بخورم اصلا یه کاری کردن حالم از هر چی بستنی بهم بخوره نگاش میکنم بغض میکنم نمیتونم قورت بدم

دخترم تمام زندگی من
میدونم عزیزم درد من اینه که چرا نباید انقدر بفهمه که کی صلاحشو میخواد کی نمیخواد آخه زبونم مو دراورد ...

خوب عزیزم ده ساله گفتی فایده نداشته و نتیجه عکس هم داده و حالا هرچی که بگی همسرت میذاره پای دشمنی تو با مادرش.پس عزیزم یه کم سیاست به خرج بده از در دوستی و صبوری وارد شد شاید اینطور جواب گرفتی. دیگه بدگویی مادرش رو نکن به مادرش احترام بذار و بهش محبت کن همسرت هم وقتی اوضاع بینتون آرومتر بشه بهتر میتونه تصمیم بگیره و مدیریت کنه که حق با کیه و تا چه حد باید تو زندگی مشترکتون حرف دیگران رو بپذیره

خوب عزیزم ده ساله گفتی فایده نداشته و نتیجه عکس هم داده و حالا هرچی که بگی همسرت میذاره پای دشمنی تو ...

سعی خودمو میکنم اصلا نه فقط حرف سعی میکنم بهش فکر نکنم دیگه اصلا .. چون داغون شدم دیگه انگار میکنم نیستن اما هر چند وقت یکبار اینجور یآثارشو بید ببینم تو زندگیم

دخترم تمام زندگی من
باور کن نمیتونم بخورم اصلا یه کاری کردن حالم از هر چی بستنی بهم بخوره نگاش میکنم بغض میکنم نمیتونم ق ...

می فهممت. بغض و ناراحتی گواراترین خوراکی ها رو هم برای آدم زهرمار میکنه. اما عزیزم اگه سبکت رو همونطور که تو پست قبل گفتم عوض نکنی خییییلی اذیت میشی. تو الان بارداری نباید کوچکترین استرسی بهت وارد بشه اگه این روابطت رو مدیریت نکنی سر همین مسائل کوچیک داغون میشی آرامش هم وقتی تو دوران بارداری نداشته باشی چند وقت دیگه نی نی ات به دنیا میاد در اثر این استرس ها بی قرار میشه حسابی اذیت میشی همه تون

سعی خودمو میکنم اصلا نه فقط حرف سعی میکنم بهش فکر نکنم دیگه اصلا .. چون داغون شدم دیگه انگار میکنم ن ...

یه مثلی هست که میگه اگه زورت به دشمنت نمی رسه باهاش دوست شو. واقعا میگم رو این مسئله فکر کن با مادرشوهرت هرچند ظاهری رفیق شو