2737
2734
کاش عنوان تایپکت منو همسرم بود به هر حال خوش و پایدار باشید🌹

شماواسه تاپیکای خودت عنوانای قشنگ تری انتخاب کن ازعنوانو خوشت نیومد نمیومدی

توروجدت لایکم نکن مرسی
بله به لطف خیلی ازدوستان ک جنبه هازیرصفره دگ ازاین تاپیکا نمیزنم خانما بعنوان تاپیک منم ایراد گرفتن ...

عزیزم چرا واقعا خودتو مزحکه ی بقیه میکنی خوشگلی وزشتی شما اصلابه کسی ربطی نداره جزاینکه چندنفریابه مسخره بگیرن یاچیزی بگن ناراحتت کنن یاعکست خدای ناکرده پخش بشه سعی نکن برای سرگرمی بقیه خودتو دست کم بگیری من ندیدم عکستونو ولی هیچوقت عکس نذار موفق باشی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مودبانه جواب دادم شمادور گرفتی دیدم توکارت ادب نیس

اینجا مجازیه وقتی تایپک میزنی نگو بقیه بی جنبه هستن

وقتی نظر میخوای پس اول خودت جنبه داشته باش

قرار بر دور گرفتن نیست چون تربیتم اینجوری نیست

دیگم ریپلای نکن

انگار مشکلت حاده

اینجا مجازیه وقتی تایپک میزنی نگو بقیه بی جنبه هستن وقتی نظر میخوای پس اول خودت جنبه داشته باش قرا ...

حرف من سادس من واسه عنوان نظر نخواستم نظر بدی 

خیلی سادست ازعنوان خوشت نیومد نمیومدی

امثال توتوجامعه پرن ک راجبه چیزای نامربوط فقط نظرمیدن ی

توروجدت لایکم نکن مرسی
حرف من سادس من واسه عنوان نظر نخواستم نظر بدی  خیلی سادست ازعنوان خوشت نیومد نمیومدی امثال تو ...

با تو بخوام حرف بزنم تا صبح باید جواب بدم

خودتو کشتی از نظرای واقعی بچه ها ناراحتی سر من خالی نکن

تو نگران امثال مث خودت باش که مجازیم دعوا دارن وپر از عقده هستن

2738
با تو بخوام حرف بزنم تا صبح باید جواب بدم خودتو کشتی از نظرای واقعی بچه ها ناراحتی سر من خالی نکن ...

من ازجواب بچه هامیخ استم ناراحت شم تاپیک نمیزدم

ی بار راجبه عنوان حرف زدی باشوخی جوابتو دادم دوباره باپرویی نظردادی

متاسفم واست ک اشتباهتو نمیتونی قبول کنی امان ازدست تو تودنیای واقعا بیچاره اطرافیانت

توروجدت لایکم نکن مرسی