2733
2734

خانوما سیاستاتونو بگید من اعمال کنم دارم تک تکشو میبینم مرسی

من نمیتونم شوهرمو تعغیر بدم خودمو ک میتونم

بااین اوضاع دلخوریایی ک دارم ازَش ک میدونم دوباره فردا ی بهونه جور میکنه جیم فنگ میزنه بگید چیکارکنم ک خیلی محنرمانه باشه وغرورمم زیر سوال نره

توروجدت لایکم نکن مرسی
خانوما سیاستاتونو بگید من اعمال کنم دارم تک تکشو میبینم مرسی من نمیتونم شوهرمو تعغیر بدم خودمو ک می ...

خب همراش برو .

یا اینکه خانوادش رو دعوت کن.

با خانوادش باهم برین مسافرت وگردش

درکل سعی کن پایه اش باشی تا جذبت بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همراش برو . بااینکه خانوادش رو دعوت کن. با خانوادش باهم برین مسافرت وگردش درکل سعی کن پایه اش ...

خیلی سخته باخانوادش همراه شدن تومناسبتاهم بزور تحملشون میکنم ی جورین

توروجدت لایکم نکن مرسی
2728
باهاشون صمیمی نشو خیلی رسمی برخورد کن همیشه.

اون موقع کاش چشای کورمو بازمیکردم خانوادشم میدیدم خانوادش خیلی نچسبن دلم نمیخواد هرروز ببینمشون میخوام ی کاری کنم شوهرم کمتربره اونجا

توروجدت لایکم نکن مرسی
خب شمامیگی چیکارکنم چطور رفتارکنم

عزیرم بازی های مختلف طراحی کن ، ببین علایق شوهرت و گرایشش به چی هست ؟ اطلاعاتت رو در این زمینه خیلی زیاد کن ، بازی طراحی کن ، مثلا همین اسم فامیل ، بازی فکری های مختلف ، ازین آجرا که میچینن روی هم بعد خراب میشه که اسمشو یادم رفت ، بشینید خاطرات خنده دار تون رو مرور کنید و کلی بخندید، فیلم سینمایی های خوب رو انتخاب کن یک ساعتی توی روز بدار و یه میز جذاب خوراکی بچین بعدش بشینید نقد کنید ، خلاصه کلی کار جذاب و باحال دیگه ، کارهایی کن که بهش خوش بگذره و جداب باشی براش