2410
2553
خدا نکنه عزیزم 🌹 اره واقعا تا تجربه نکرده باشی اصلا نمیتونی درک. کنی  الان اطرافیان من چون تج ...

حق داری 

ماه ها باهاش حرف زدی بهش فکر کردی رویا ساختی دیدیش

حق داری تمام ذوق هات تو دلت مونده خییلی سخته خدا نصیب هیچ کس نکنه

گریه هاتو کن تو دلت نریز بیخیال همه سوگواری حق تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری  ماه ها باهاش حرف زدی بهش فکر کردی رویا ساختی دیدیش حق داری تمام ذوق هات تو دلت مونده ...

اره دور از چشم همه برای دخترم گریه هامو می‌کنم 

فقط شوهرم منو درک می‌کنه پیش اون که هستم ارومترم وقتی تنها میشم غم عالم میاد رو دلم

ولی خدا غم رو که بده صبرش رو هم میده وگرنه قبل از این اتفاق اگه فکرش رو هم می‌کردم که خدایی نکرده اینجور بشه با خودم میگفتم منم حتما میمیرم از غم دوری بچم ولی الان😔😔

شما الان باید چکار کنی؟ کورتاژ؟

واقعاً متأسف شدم 💔 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم چقدر شرایطت مثل منه  منم دخترمو سی و پنج هفته سزارین کردم و بعداز هشت روز از پیشم ...

منم با خواهرم باردار بودم و اون دو ماه زودتر از من زایمان کرد. خدا بچه هاشونو حفظ کنه. من چون با خواهرم دو تا شهر مختلف هستیم هنوز نتونستم برم بچشو ببینم😞

برای پسر عزیزتر از جانم که زود پرکشید💔 چه عاشقانه ای بنویسم ،که دلتان برایم بلرزد!؟‌وقتی نه دستانش را گرفته ام،نه در آغوشش کشیده ام،و نه او را بوسیده ام ...!من فقط از دور،او را در خویش گریسته ام ..عشق میان ما...معصوم ترین عشق تاریخ جهان بود ...🖤😭💔گریه می‌کنم از ترسِ عمرِ زیاد بعد از تو؛ عزیزم...😭 دل که نه ؛ جانم برایت تنگ شده است!💔گذشته ای که حالمان را گرفته است آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم و حالی که ،حالمان را بهم میزند چه زندگی خوبی ...😞
2720