2410
2553

سلام دوستان عزیز چهارشنبه سوریتون مبارک . امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشین و به تمام خواسته های دلتون برسین.دوستان من ۳۱ شهریور ۲۸ هفته تمام پسرم با سزارین  به خاطر دکولمان جفت  دنیا اومد متاسفانه بعد ۷۱ روز فوت شد این شش ماه به سختی سپری کردم. تو گروه دوستانی هستن بعد دکولمان بارداری موفقی داشته باشن. و اینکه تو بارداریشو

ن چه دارویی مصرف کردن. من تمام ازمایشات ایمنی و انعقادیم مشکلی نداشت. دیابت و فشار خونم تو بارداری نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله بارداری خیلی راحتی داشته باشی وبچتو صحیح‌ و سالم بغل کنی.شما برای بارداری دارو مصرف کردین؟ ...

بله دکتر بهم برای تحریک تخمکگذاری لتروزل  داد و دو ماه خوردم 

که ماه دوم باردار شدم 

فولیکول هام ریز بودن بخاطر همین بهم دارو داد

سلام دوستان عزیز چهارشنبه سوریتون مبارک . امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشین و به تمام خواسته های ...

عزیزم خدا به دلت صبر بده خیلی سخته وقتی یه تیکه از قلبت رو تخت بیمارستان می مونه و تو نه می تونی خونه طاقت بیاری نه تو بیمارستان

تمام این لحظه هارو منم تجربه کردم 

منم پسرم تو 39 هفته بخاطر قصور پزشکی حین تولد آسیب دید و 49 روز تو بیمارستان بود و بعد پر کشید 

الان بعد 13 ماه دوباره باردارم و امید دارم که پسرم برگشته باشه 

انشالله دل شما هم به زودی شاد بشه و خدا برات جبران کنه 

2720
عزیزم خدا به دلت صبر بده خیلی سخته وقتی یه تیکه از قلبت رو تخت بیمارستان می مونه و تو نه می تونی خون ...

سلام عزیزم .انشالله این دوران رو با خوشی سلامتی طی کنید و جگر گوشتون بغل بگیرین. حال دل دختر نازتونم خوب خوب بشه. منم مثل شما یه دختر ۸ ساله دارم خیلی منتظر داداشش موند سه بارم اومد تو بخش Nicu دیدش من جگرم برا هر دو بچم کباب شد کوچولوم که زجر دنیا رو کشید تو بیمارستان دخترمم خیلی اذیت شد فقط به روی خودش نیاورد.خدا رو قسم میدم به حق خانم رقیه دل هم ماهارو هم شاد کنه 

سلام عزیزم .انشالله این دوران رو با خوشی سلامتی طی کنید و جگر گوشتون بغل بگیرین. حال دل دختر نازتونم ...

ممنون عزیزم

خیلی روزهای خوبی ندارم 28 اسفند رفتم سونوی قلب دکتر گفت قلبش نمیزنه حدود 7 هفته بودم 

حالا قرارع دوباره 8ام برم برای سونو 

ولی خودم هیچ امیدی ندارم چون تمام علائم بارداریم فروکش کرده قبل پسرم هم یه بارداری این طوری داشتم که 10 هفته سقط شد

خیلی بهم ریختم عیدمون خراب شده 

بعد اون همه اتفاق های تلخ و از دست دادن پسرم و 13 ماه انتظار الان این بارداریم هم این طوری شده 

هرچند این غم در مقابل پسرم هیچه و من پوست کلفت شدم فقط از اینکه برگردم دوباره انتظار و دوباره اقدام کلافه میشم 

نمیدوم چی به سرمون اوردن که با این همه مکمل بارداری انقد سخت شده. قدیم ۱۰ تا ۱۰ تا میاوردن بدون هیچ قرص و دارویی به خدا انقد غصه میخورم شش ماهه نتونستم یه شب راحت بخوابم پیر شدیم با این همه فکرو خیال. خدا فقط خودش کمکمون کنه 

2714

سلام به همه

من این تاپیک رو تازه دیدم 

منم ماه پیش بچم به دنیا اومد و بعد از هشت روز پرکشید و از پیشم رفت 🖤❤️‍🔥

خیلی سخته تحمل کردنش 

من دو تا پسر دارم خدارو شکر 

این دختر بود و خیلی خوشحال بودم که خدا به منم دختر داده ولی خیلی زود ازم گرفتش😭😭

دعا کنین بتونم طاقت بیارم به خاطر همسرم و پسرام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر طول میکشه تا به حالت خنثی در بیاییم؟😭 دلم برای یه لحظه بغل کردنش، بوسیدنش، بوییدنش، دلم برای خ ...

سلام عزیزم

چقدر شرایطت مثل منه 

منم دخترمو سی و پنج هفته سزارین کردم و بعداز هشت روز از پیشم رفت 🖤❤️‍🔥

منم دلم پر میزنه برا بغل کردنش و بوسیدنش و بوکشیدنش

واینکه شیر بدمش🥺😭

اینا همه رو دلم سنگینی می‌کنه ❤️‍🔥💔

من رو هم کسی درک نمیکنه فکر میکنن چون بزرگش نکردم نباید براش ناراحت باشم و گریه کنم😭😭

مجبورم دور از چشم همه برای دخترم گریه کنم و زجه بزنم و حرفهای دلمو با خدا بزنم 

تازه من و خواهرم باهم حامله بودیم اون چندروز دیگه بچش به دنیا میاد و من بچم زیر خروارها خاک خوابیده😭😭

خدایا بهم صبر بده بتونم تحمل کنم 😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40