2737
2739
عنوان

هیچ کس حمایتم نمیکنه واسه بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 41 پست
برو سراغش. فاصله ات و نزار با بچه بیشتر بشه

اره من خودم اختلاف سنیم با پدر مادرم خیلی کمه واقعا عشق می کنم باهاشون ولی تا بخوام شوهرمو راضی کنم دیگه واقعا چند سال دیگه طول میکشه مطمئنن..اختلاف سنیمون زیاد میشه

بیکارید به خدا بچه عصای روز تنگ نیس بچه طبق تربیت شما و اون چیزیکه شما میخواهید نمیشه بچه برای پر ...

به نظرم خیلی منفی فکر می کنین ..من واقعا به بچه به چشم عصای دستم و اینا فکر نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا شما خودت می خوای مادر بشی باید قوی باشی چون قراره یه بچه بیاد که تا حداقل ۵ سالگی به حمایت شما نیاز داره. پس لزومی نداره دنبال حامی باشی

از من بهت نصیحت طبق تجربیاتم که اطرافم دیدم تو این مورد به حرف کسی حتی شوهرت گوش نکن و بچه دار شو به هر طریق حتی اگه شده سر شوهرت کلاه بزاری و جلوگیری نکنی. اگه خواستی ادمایی که بچه دار نشدن رو بعدا می گم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2728
والا شما خودت می خوای مادر بشی باید قوی باشی چون قراره یه بچه بیاد که تا حداقل ۵ سالگی به حمایت شما ...

خوب با گرده افشانی که نمیتونم حامله شم قربونت 😄😄شوهرم با هر روشی شده جلوگیری میکنه 🙄

خوب با گرده افشانی که نمیتونم حامله شم قربونت 😄😄شوهرم با هر روشی شده جلوگیری میکنه 🙄

یه راهی پیدا کن عزیز

یکی از فامیلای ما هم شوهرش مخالف بچه اوردن بود و اینا بچه دار نمی شدن تا چندین سال. بعد خانومه یائسه شد شوهرش نظرش عکض شد گفت بچه می خوام . شوهرش می گفت حالا من بچه نمی خواستم تو چرا نخواستی؟ می خواستی پا فشاری کنی. الان من نظرم عوض شده بچه می خوام

من می تونم بچه دار شم تو نمی تونی پس میرم یه زن دیگه می گیرم برام بچه بیاره

یکی دیگه هم بعد چند سال به بدبختی نظر شوهرشو عوض کرد و یه دختر اورد وبعد گفتن حوصله نداریم همین بسه و دیگه نیاورد بعد هم یائسه شد شوهرش الان می گه من پسر می خوام. کلی تو زندگیش حسرت پسر می خورن و اینگه همش شوهرش اذیتش می کنه که چرا من گفتم تو گوش دادی باید همون اوایل زندگیمون بچه میاوردیم  چند تا پشت هم. و اینکه اونم می گه برم زن بگیرم واسم پسر بیاره

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

خلاصه عقلت رو دست کسی نده.یه راهی پیدا کن

اصلا بگو افسردگی گرفتم بلکه بچه مردم رو با حسرت نیگاه کردم حالا می حوام بچه خودمو داشته باشم. هزار راه هست. فیلم بازی کن. 

یه راهی پیدا کن عزیز یکی از فامیلای ما هم شوهرش مخالف بچه اوردن بود و اینا بچه دار نمی شدن تا چندین ...

تو بگو کدوم کار این مردا به ادم میخوره ..موندم به قرآن ...خالا مادرشم عین کوه پشتشه که اره بچه چیه ادم خوابش به هم میریزه زحمت داره فلان داره بهمان داره ...دیگه منم گفتم لال شم جلو شماها حرف بچه بزنم ...دیگه هیچی به روم نمیارم ..ولی ته دلم منم آرزو دارم مادر شم خانه دارم نیستم که بگم به خاطر بیکاری دوست دارم سرم گرم شه دیگه واقعا دلم می خواد ..فقط میام تو نی نی سایت درد دل میکنم یا پستای بی بی مثبتو میخونم اشک شوق میریزه از چشمام ..چه میدونم شاید لیاقت مادر شدن ندارم

2738
تو بگو کدوم کار این مردا به ادم میخوره ..موندم به قرآن ...خالا مادرشم عین کوه پشتشه که اره بچه چیه ا ...

نه اینجور نگو بالاخره زندگی مشترکه. زندگی شوهر که نیست. همون قدر شوهرت خواسته تو زندگیش داره تو هم حق داری داشته باشی. مگه ادم نیستی. خیلی جدی بشین با همسرت حرف بزن که تو هم حق و حقوقی داری و انتظار داری تو این زندگی بچه خودت رو داشته باشی . خیلی منطقی حرف بزن و صد البته دوستانه. مثل کوه استوار باش و نزار حرف و جدیث دیگران متزلزل کنه شما رو

مطمئن باش بچه بیاد همچین خودشو جا می کنه هموم شوهرت بیقرارش می شه

نه اینجور نگو بالاخره زندگی مشترکه. زندگی شوهر که نیست. همون قدر شوهرت خواسته تو زندگیش داره تو هم ح ...

انشالله مرسی که به حرفم گوش دادی وقت گذاشتی ایشالله خدا دلتو شاد کنه عزیزم 

انشالله مرسی که به حرفم گوش دادی وقت گذاشتی ایشالله خدا دلتو شاد کنه عزیزم 

فدات. منم دعا می کنم به حق کریمه اهل بیت حدا بهت بچه های سالم و البته صالح و خوشگل بده