2737
2734
عنوان

واسه اولین بار از مادر نامزدم رفتار بد دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 41 پست
اره منم از اختلافا میترسم شهریور عروسیمه تاحالا نتونستم تصمیم بگیرم واقعا نمیدونم چکار کنم😢

قطعا خونه مستقل ... فکر نداره قطعا این کارو نکن 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

۴ ساله دارم میکشم تو نکن این کارو 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم میگم.ولی طبقه بالاشون خونه خیلی نوساز و قشنگه 180متره سندم میزنن به نام شوهرم حالا موندم چیک ...

نروعزیزم با حساسیت زیاد شما رابطه مادر و پسرم خراب میشه شما برای خودتون اجاره  کنین اونا هم خونشون روبدن اجاره کمک خرجشون باشه بهتره بنظرم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
وای ترسوندیم پس حتما میگم اونجا نمیشینم

به خدا بعد عروسیت میای تاپیک میزنی به حرفم میرسی و تشکر میکنی ... ببین رفت و آمدات کنترل میشه شوهرت میره پایین حرصت میده ... مهمون بیاد بالا میان خونت نمیتونی راحت باشی هر مهمونی بیاد پایین تو بایدددد بری حتی تو بدترین شرایط باشی باید بری ... خواهشا نکن این کارو ... 

یکی از دلایلی که از نامزدم جدا  شدم همین بود....دوطبقه نبود....کلا منظورش تو یه اتاق تو خونشون بود 😐😐😐😑😑😑 ..یه پنجاه متری دور از خانواده شوهر می ارزه به ۲۰۰متری خونه مادر شوهر 

یکی از دلایلی که از نامزدم جدا  شدم همین بود....دوطبقه نبود....کلا منظورش تو یه اتاق تو خونشون ...

وای اینطور که سخت تره من دیگه عمرا برم طبقه بالاشون😂

2738