2726
من یه کسی رو میشناختم یه دفعه از شوهرش متنفر شد .گفت وقتی میبینمش انگار گاو دیدم . تابردنش پیش دعا ن ...

اره والا ادمای خدا نشناس وجود دارن ک هدفشون خوشبختی قیه است...منم دادم ببرن پیش دعا نویس ببینیم چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد اعتقاد ندارم به این مسائل،البته از ترسمه که سعی میکنم بهشون فکر نکنم و بها ندم

اینجا انقد دیدم و خوندم که هر روز بیشتر از قبل باور میکنم

بخاطر همین قصد دارم نزارم هرکسی به راحتی وارد اتاق خوابام بشه...به مادرشوهرمم گفتم،گفتم مامان وقتی رفتم خونه خودم وفامیلاتون رو دعوت کردم لطفا نبر تو اتاق خوابارو نشون نده من بدم میاد...دوست ندارم برن سرک بکشن و تو اتاق خوابا پاتوق کنن لطف کن یجوری خودت فامیلاتو کنترل کن،حتی گفتم از دعا و طلسم میترسم و نمیخوام کسی چیزی بزاره تو خونه ام

ناراحت شد گلایه هم کرد ولی خب من چیکا کنم؟راهی نمیمونه جز اینکه همه جلو چشمم باشن

🍃از تو دل بر نکنم تا دل و جانم باشد🍃
2728
زیاد اعتقاد ندارم به این مسائل،البته از ترسمه که سعی میکنم بهشون فکر نکنم و بها ندم اینجا انقد دیدم ...

ما تو ی ساختمونیم خونه نباشمم قفل نمیکنم چون خودشون کلید دارن...خوبه شما راحت حرفتو زدی منم اعتقاد نداشتم ولی بعضی کارا میکنن ادم میمونه چیو باور کنه

ما تو ی ساختمونیم خونه نباشمم قفل نمیکنم چون خودشون کلید دارن...خوبه شما راحت حرفتو زدی منم اعتقاد ن ...

خب چرا مغزی قفل درب رو عوض نمیکنید؟با همسرتون حرف بزنید راضیش کنید مغزی رو عوض کنه

🍃از تو دل بر نکنم تا دل و جانم باشد🍃