2726
عنوان

همسرمو ترک کنم؟مشورت لازمم

| مشاهده متن کامل بحث + 2721 بازدید | 156 پست
میگم ساکشو جمع کنه که دارم میرم برای همیشه و طلاق  تا عکس العمل شوهرشو ببینه که اگر جلوشو گرفت ...

کجا برم خب؟!!خونه منه اون باید بره گمشه که شده دیگه؟!!

حضانت چی؟!! بچه رو جمع کنه جونش در بیاد .. طلاق و حضانت که راحت بره پی هرزگیش مرتیکه خر نفهم.. الان اون باید دنبال من باشه نه من🤗

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

استارتر شما هم خودت تحت فشاری هم کاربرایی که میان اینجا نظر میدن عصبی میشن، اما باید عاقلانه تصمیم گرفت. شما یه طفل نوزاد داری، الان هم که شوهرت رو فعلا بخشیدی و بهش فرصت دادی و هنوز چیز مطمئنی ازش ندیدی

واسه به سیم آخر زدن، آبروریزی کردن و ترک کردن خونه وقت هست اما اگه این راهو بری واسه برگشتن و جمع کردن تشت رسوایی دیگه دیره. به نظر من صبر کن و دیگه هیچی نگو، اتفاقا بذار اگه شوهرت میخواد کاری کنه پیش خودش بگه دور از جونتون احمقه، زیر نظرش داشته باش و چکش کن اما در سکوت و مخفیانه. اون وقت اگه دیدی بازم هرز پرید دیگه هر کار خواستی بکن. حیثیت جفتشون رو سر چوب کن و برو. اما فعلا به خاطر بچه ت صبر کن شاید واقعا آدم شده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا تنهام،یه جوراییی میترسم  بنظرم بی خبر برم بهتره

نرو اشتباه نکن .. اون میتونه تمکین شکایت کنه و تو محکوم میشی.. جا خالی نکن .. با این کار بهتر نمیشه مطمعن باش.. 

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

اسی تصمیمتو گرفتی

منکه میگم بی خبر نرووو

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

ب نظر من همه ی مردا حتما 1 بار دچار اشتباه میشن بعضی هاشون واقعا دیگه تکرار نمیکنن که اینا همون مردایی هستند که متعهدن البته خیلی خیلی کم هستند یه دسته دیگه از مردا هستند که منتظر فرصتا و فرصت پیش بیاد خیانت میکنن یه دسته هستند که خودشونو خیلی محترم و سرسنگین نشون میدن باید از اینا ترسید چون خیلی حیز و چشم چرونن یه دسته هم هستن که آشکار خیانت میکنن و اصلا زنشون براشون مهم نیست و روشون غیرت ندارن و اگه زنشون هم بفهمه دارن چیکار میکنن اوایلش خیلی معذرت خواهی میکنن و ب زنشون محبت الکی میکنن اما بعدا دیگه براشون مهم نیست که زنشون هم بفهمه. همه ی مردا تودارن که من بعد از 1.5 اینو فهمیدم اینکه مردا همشون چشم و چرون و حیزن. و هر زنی خوشکلی رو ببینن با زن خودشون مقایسه میکنن و هر زن و دختر خوب و خوش‌رفتاری رو ببینن زنشون یادشون میره این محبت های دونفره که وقتی تنهایین همش الکیه 

کلی هم ناراحت شد گفت بهش پیام دادم نخوند پاک کردم.یکمم فحشش داد  منم بهش گفتم میدونی من خیلی ...

چقد ساده ای. براش پوشش نده من بودم به همه میگفتم که بدونه اگه یه بار دیگه این کارو بکنه چجوری ابروش میره