2726
عنوان

خانومای باردار لطفا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 26 پست
آره دکتر گفت داشت اما خودم نشنیدم

یعنی دکتر چیزی نگفت خودت حس کردی ضعیفه؟

آخه منم که رفتم صدای قلب خیلی ناواضح بود ولی خب هرچی سن بالاتر بره واضح تر و قوی تر میشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دکتر گفت ضعیفه

خب هفته دیگه تکرار کن انشالله تاپ تاپ کنه برات😍

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
خودتون کی رفتین

منم آخر هفته ۸ رفتم اما سر بارداری اولم ک خیلی عجله کردم و قبل هفته ۸ رفتم خیلی استرس کشیدم و خیلی تجویزای غلطی درباره م شد ک باعث شد از شدت استرس و تجویزای غلط و سونوگرافی های داخلی مکرر سقط کنم

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
منم آخر هفته ۸ رفتم اما سر بارداری اولم ک خیلی عجله کردم و قبل هفته ۸ رفتم خیلی استرس کشیدم و خیلی ت ...

منم سابقه سقط دارم از همین می ترسم

خدایا شکرت لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
منم سابقه سقط دارم از همین می ترسم

اصلا نگران نباش استرس و ناراحتی از همه چی بدتره خود دکترا هم میگن آخر هفته ۸ بیاین با ی دکتر دیگه مشورت کن خیلی هم استرس نداشته باش همه چی میگذره ان شاءا... ب سلامتی میگذرونیش

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
عزیزن لوله عفونی رو چطور درمان کردی طبیعی حامله شدی؟

ارومیه دکتر تیز رو لاپارسکوپی کرد بعد دارو داد یک سال بعد طبیعی بار دار شدم

خدایا شکرت لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین