2726
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010620 بازدید | 41767 پست
درخ دوستی دادم قبول کن بت بگم

قبول کردم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من قبلا هم در این تاپیک گفته بودم کسایی که تو زندگیشون معجزه میخوان سوره طور رو چله بگییرن

البته که همه سوره های قرآن معجزه اوره

^تیارا^ هستم👀از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2728

@نون_بربریییی    سلام اینکه میای تاپیک من پست جدید درج میکنی ایا من شمارو تگ کردم؟

خیلی خیلی واسم جالبه من حتی تاپیک ثنا و کاربریشو چک نمیکنم بیینم ۶۷ تا تاپیک داره یا ۶۸ تا جالبه شما و ثنا هنوز پیگیر من هستید .

جالب تر اینجاست ثنا قرار شد ج  منو نده ولی باز پیگیر منه😅🤌🏼

این کاربری غیر فعال میباشد🫠💚✅️
@نون_بربریییی    سلام اینکه میای تاپیک من پست جدید درج میکنی ایا من شمارو تگ کردم؟ خیلی ...

چرا پس بلدی تو تاپیکایی که نیاز داری تگ میکنی ؟ گرفتی مارو؟

حق نداری دیگه تاپیک صلوات و نمی‌دونم ذکر و اینا تگم کنی!

هروقت کارت میوفته مهربون میشی یا اون موقع که یه کاربر بهت توهین کرده بودا منو تگ کردی که ازت حمایت کنم

متاسفانه باید بگم که راست می‌گفت همه حرفاش 

ولی وقتی واقعیت رو بهت گفتنی اذیت میشی 🙂😂🥲 ببخشید ولی با ذکر و اینا رلت عوض نمیشه عزیزم 

شونزده سالته مغزت اندازه کافی بزرگ نیس پس جدیت نمیگیرم

و این حرفو الان برا تو میگم ‍

(ریپ نزن باز نمیکنم!) هرگز دیگه ریپ و تگ نکن که جوابتم نمیدم گل

وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم حالا تو هی خودتو جر بده مگه من سین میزنم:/
چرا پس بلدی تو تاپیکایی که نیاز داری تگ میکنی ؟ گرفتی مارو؟ حق نداری دیگه تاپیک صلوات و نمی‌دونم ذک ...

من تو تاپیک خودم تگت کردم؟؟

تو این ۳ تا تاپیک کی تورو تگت کردم؟

در ضمن من تو تاپیک تورو دعوت نکردم یکی دیگه تورو تگ کرد 

نذر صلوات بخاطر خانوادم بوده 

من مثل تو نیستم 🤌🏼😅 

اگه هم دقت کنی من ۱۸ سالمه ثنا چند سالشه؟

خیلی خنده داره صبح ها من تاپیک ثنا رو میزاشتم حذف تاپیک چون بیچاره فرزندم میرفت مدرسه 🤣🤣🤣🤣🤣

این کاربری غیر فعال میباشد🫠💚✅️