2726
عنوان

اه چرا هر چی انرژی منفیه پربازدید میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 22 پست

ملت عاشق بدبختي هستن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حضرت علی میگه مومن اونه که غمش تو دلش و شادیش بیرون باشه درست میگه اینطوری انرژی منفی تو جامعه پخش ...

ببین من بقیه رو نمیدونم ولی من خیلی راحت تحت تاثیر قرار میگیرم

امروز این بنده خدا ک از شوهرش و بچه هاش متنفر بود و دعا کردما

ولی احساس کردم همون موقع ک دارم میخونم سرشار از انرژی منفی شدم

یه لحظه حس کردم منم میتونم اینطوری باشم

بعد سریع اومدم بیرون ازش

خیلی بد شده فضا اینجا

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
اینجا برنامه ماه عسله ماهم احسان علیخانی در حال تکثیر هستیم

باور کن اینجا خودش هر شب یه قسمت جدید و خیلی باحال از ماه عسله

بعضیا انقددد تخیلشون قویه تو خالی بندی ک اگه رمان بنویسن حتما حتما خوب فروش میره

یعنی چنان داستان سراییی میکنن ک حد نداره

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
2728
ببین من بقیه رو نمیدونم ولی من خیلی راحت تحت تاثیر قرار میگیرم امروز این بنده خدا ک از شوهرش و بچه ...

من از شما بدترم تو جذب  منفی ها

خواهرم  حرف زد که خاطره تعریف  کرد  امروز همون  اتفاق برا دخترم افتاد😐یبارم داییم یه حرفی راجع به یخچالشون زد فرداش یخچال منم همون شد

امروز مامانم میگفت  دیگه هیچکس نباید با تو حرف بزنه

تو جذب مثبتها چون زور میزنم  بهشون حتما برسم نمیرسم ولی منفی ها چون ذهنم آزاده زود جذب میشه😐

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
باور کن اینجا خودش هر شب یه قسمت جدید و خیلی باحال از ماه عسله بعضیا انقددد تخیلشون قویه تو خالی بن ...

یکی اینجا هست واقعا رمان مینویسه 

واقعا مردم چقدر بیکار شدن 

رمانشم همه در حد عشقو عاشقی آبکیه😐

یونس هم از شکم نهنگ نجات پیدا کرد☀️🌊
من از شما بدترم تو جذب  منفی ها خواهرم  حرف زد که خاطره تعریف  کرد  امروز همون ...

صدقه بزار بلا دور شه ازت