2703
2553
عنوان

بزرگترین اشتباه زندگیتون چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 68 پست
بنظرم درست ترین تصمیم زندگیم ازدواج نکردن هست  انتخاب رشته  انتخاب شغل انتخاب دانشگا ...

بازم خوبه ک مهمترینش رو تصمیم درستی گرفتی

نی نی قشنگم تو هشت هفته و 4 روز قلبش وایساد..میشه واسه دوباره مامان شدنم صلوات بفرستین..حاجت روا باشین

وای از اول دارم میخونم و لایک میکنم. هر اشتباهی بگی انجام دادم🤣🤣🤣

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تصمیم نداشتم از دستمون در رفت شانسمونم همون اول گرفت و شد😐ولی خداروشکر راضیم الان دوتا نعمت خدارو د ...

آخه من تصمیم ندارم کلا بچه دار شم اگه هم باشه زیر 10 سال نباشه

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
وای از اول دارم میخونم و لایک میکنم. هر اشتباهی بگی انجام دادم🤣🤣🤣

عین من😅😐

نی نی قشنگم تو هشت هفته و 4 روز قلبش وایساد..میشه واسه دوباره مامان شدنم صلوات بفرستین..حاجت روا باشین
2720
دور از جون اطرافیان غلط کردن مگه کسی میاد بچه منو بزرگ کن که من به حرفشون گوش کنم والا

درسته ولی واقعا روان آدمو بهم میزنه من خودم دو دلم

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
آخه من تصمیم ندارم کلا بچه دار شم اگه هم باشه زیر 10 سال نباشه

اگه تصمیم داری بچه دار بشی اختلاف سنیشون نزار زیاد بشه واسه بچه هات واقعا سخت میشه همدیگه رو درک نمیکنن هردو هم اذیت میشن

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2714