2737
2734
عنوان

مدرسه دولتی بهتره یا غیر انتفایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 37 پست
بله اینکه قطعا حرف درستی هست که معلم تلاشگر تو غیرانتفاعی هم هست مثل خواهر شما ولی خودتون هم دارید م ...

کاملا درسته..من اون توضیحاتو براتون نوشتم ک برا بقیه م باشه عزیزم..اخه من خودم سال پیش دبستانیه دخترم انقدر مردد بودم بین دولتی و غیرانتفاعی ک نپرس..کلی اینجا پرسیدم از مامانای شاگردای مدارس رفتم پرسیدم کلیییی تحقیق کردم خیرسرم فرستادم دولتی ِ خوب ولیکن پشیمون شدم.گفتم بگم شاید تجربه م ب درد بقیه بخوره..فرزند نازنینتون موفق باشن ان شالله عزیزم❤

علی و عسل زیبای من❤
کاملا درسته..من اون توضیحاتو براتون نوشتم ک برا بقیه م باشه عزیزم..اخه من خودم سال پیش دبستانیه دختر ...

مرسی عزیزم همچنین گل دختر شما💖

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم نباید بچه رو گلخونه ای بار آورد.دیر یا زود باید وارد این جامعه بشه از اول تربیت بشه برای تشخیص و استقلال کار پدر و مادر خیلی راحت تره 

محیط خیلی مهمه مدرسه خوب دولتی تو یه منطقه خوب (بخاطر فرهنگ خانواده ها)رو با کلاس های آموزشی بیرون و حمایت واقعی خانواده رو برای مقاطع ابتدایی ترجیح میدم به غیرانتفاعی

البته شاید مقاطع بالاتر با توجه به کنترل سخت یه نوجوان غیرانتفاعی بخاطر کنترل رفتاری بیشتر بهتر باشه و آسیبهای اجتماعیش کمتر باشه ولی

مدارس غیر انتفاعی عموماً وقتی مجتمع باشن کیفیتشون خوبه  وگرنه به غیرانتفاعی معمولی نمیشه با توجه به جذب برخی معلم های بی تجربه زیاد اعتماد کرد

چقدر خوبه خواست خدا با خواست دلت یکی بشه

دختر من هم دولتی بوده هم غیر انتفاعی

من که اصلا از دولتی راضی نبودم

تعداد زیاد رسیدگی کم معلم بی حوصله رفتارهای پرخاشگرانه اصلا خوب نبود

اولیا هم که رسما کارمند معلم بودن هر روز برامون یه عالمه کار سفارش میدادن و فرداش تحویل می گرفتن

من که تو اون 2سال و نیم دولتی خیلی اذیت شدم

2731
دختر من هم دولتی بوده هم غیر انتفاعی من که اصلا از دولتی راضی نبودم تعداد زیاد رسیدگی کم معلم بی ح ...

ب اضافه ی اینکه انگار دانش آموزو دارن با لطف شخصی اموزش میدن من ب معلم پیش دبستانیه دخترم هرچیزی میگفتم میگف خانووم مگه فقط همین ی شاگردو من دارم ..دقیقا بالغت رفتارای پرخاشگرانه تون موافقم وصف واقعی حال مدارس دولتی هست..تو این مملکت پول ک ندی کسی حقی برات قائل نمیشه ب نظرمن..ترجیح میدم ی هزینه یی بابت اموزش بدم تا اینکه بعدها چندین برابرو خرج درس کردن اعصاب و روان بچه م کنم

علی و عسل زیبای من❤
ب اضافه ی اینکه انگار دانش آموزو دارن با لطف شخصی اموزش میدن من ب معلم پیش دبستانیه دخترم هرچیزی میگ ...

کاملا موافقم منم وقتی دیدم دخترم به لحاظ روحی و تحصیلی داره آسیب می بینه درست اوایل آذر ماه بود که ظرف یک روز مدرسه شو عوض کردم

دختر من رسما افسرده و گوشه گیر شده بود

من خودم معلم غیر انتفاعی هستم.قصدم حمایت یاهرچی نیست.

ولی به نظر من اگر سرایطش رو دارید دبستان و راهنمایی بره غیر دولتی خوب.کافیه کمی تحقیق کنید.

واسه دبیرستان که دیگه بزرگترشده فقط به رشته تحصیلی و مناسب بودن مدرسه دقت کنید دیگه غیر دولتی و دولتی و....نداره.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

من پسرم میره کلاس دوم 

پارسال مدرسه ش هيئت امنایی بود امسال هم همونجا گذاشتم چون واقعا عالی بود،محیط زندگیمون جای خوبی نیست که مدرسه دولتی بذارم ، غیرانتفاعی ها هم خودم درس خوندم خوبن ها، ولی خب پول خیلی میگیرن 

2738