2737
2734
عنوان

هرکی جاری داره بیاد ،کیا جاریاشون حسودن ?

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 70 پست
پز نبووووود😂چی چی خوش بحالت😢همه باربی لاغر،حالا من هی دارم چاق میشم قبل عید۵۹بودمآ بقیه هی ب روم ...

😌محل نده بابا

مگه قدت چنده

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

اوه اوه مال من خيليييي درجش زياده 

خودش منو ب نامزدم معرفي كرده 

حالا شده دشمن خوني من😂

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😌محل نده بابا مگه قدت چنده

۱۶۲😣😣😣😣نمیشه خو

ی جاریم سه تابچه داره بقیه دوتا،تکون نخوردن ی ذره شکم ی ذره چاقی ،بد هیکلی و بد فرمی ندارن😞

حالا من هنو بچه ندارم ،هر روز بیشتر از دیروزم😂😢😢

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

بنظرم هنر اینه که مثه موم تو دستت باشه.من ۴ تا جاری دارم طوری برخورد کردم از اون بزرگش تا یکی قبل من هم روسرم قسم میخورن هم دوسم دارن هم پشت سرم حرف میزنن نمیدونم از حسودیه یا‌... فقط اینو بگم که اصلا برام مهم نیست مهم اینه قدرت ندارن توی روم بگن حرف پشت سر هم باد هواس.البته برخوردم اینطوریه که کاملا بی تفاوتم نسبت به کاراشون و حرکاتشون و کاملا بی حاشیه .یع نصیحت خواهرای گلم خودتو درگیر خاله زنک بازیای زنونه نکنین به زندگیتون برسین و لذت ببرین.

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هرچه خواهی کن
2728
۱۶۲😣😣😣😣نمیشه خو ی جاریم سه تابچه داره بقیه دوتا،تکون نخوردن ی ذره شکم ی ذره چاقی ،بد هیکلی و بد ...

😂😂😂واس همی میگم اگه جاری داشتم دق میکردم ا حسودی

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
عزیزم با این موشا یاد چاقالو افتادم،عاشق این موشاتم

😍😍😍😍عزیزم

خودمم کاربریموترکوندن😍😭🐀

2738
ای جااان چرا آخه،خیلی خوشم میاد ازت

فدات شم عزیزم😂سیاسی حرف زدم😌🐀

عمه من با دختراش و عروساش رقابت داره انقد خنده داره تو خونه دختراش یه جی جدید میبینی بعد میبینی تو خ ...

چه جالب ، 

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳