2726
عنوان

با کدوم تربیت برای دختراتون موافقید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هيچكدوم 

به نظر من دختر رفتارهاي خانمانه و لوندي رو از مادرش ياد ميگيره بايد روي تربيت بچه وقت گذاشت مادر بايد خيلي مواظب رفتارش باشه حداقل در مورد بچه خودم مطمئنم كه دقيقا رفتارهاي منو كپي پيست ميكنه درمورد اينكه بخواد همه چيز رو با لوس بازي بدست بياره مخالفم نبايد دختر وابسته باربياد وگرنه تو زندگي مشترك ممكنه از طرف همسرش اذيت بشه 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

دختر باید قوی

متکی بنفس

و مستقل تربیت بشه

یاد بگیره اول به خودش ارزش بده

نذاره کسی بهش زور بگه

به خودش دید جنسیتی نداشته باشه

خودشو دوست داشته باشه

یاد بگیره به راحتی نه بگه

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
منم متاسفانه😓ولی دخترم از الان معلومه خود خواهه ولی یکم خجالتیه

كللا بچه هاي الان اينطورن و به نظر من خيلي بهتر از كوزت بودنه دهه شصتياست بچه هاي الان به كم قانع نيستن و همين باعث پيشرفتشونه شما ببين همين الان بيشتر افرادي هم كه ميرن تو صف گوشت و مرغ دهه شصتيا و پنجاهيان هشتاديا و هفتاديا  كه كسرشان ميدونن و به نظر من اين خوبه كه ادم توقعش از زندگي در حد كوزت بودن و از خودگذشتگي محض نباشه

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

وسط این دو خوبه ما از دیشب داریم با شوهرم می خندیدیم چون دخترم همش کارای منو کپی میکنه شوهرم میگه دوتاییتون کپ همین مثلا هروقت یه خواسته دارم شوهرم رو میبوسم و ناز میکنم دیشب دخترم رفته بود باباش بوس میکرد و میگفت باباجونم دوست دارم بلند شو چند بار بوسش کرد و تکرار کرد تا باباش بغلش کرد و حرفو گوش داد خیلی باهوشه حرفا رو رو هوا میگیره با اینکه دو سال و نیمشه

سیاست دقیقا یعنی چی

یعنی به خواسته هات و منافعت برسی بدون اینکه کسی بتونه مانعت بشه.منظور از سیاست اینه.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
كللا بچه هاي الان اينطورن و به نظر من خيلي بهتر از كوزت بودنه دهه شصتياست بچه هاي الان به كم قانع ني ...

دقیقا شما متوجه سوال من شدی.

دهه شصتیا همشون محصول دوران جنگ و سختی هستن مثل کوزت و پرین و دهه هفتاد و هشتاد محصول دوران رفاه هستن.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...