2703
2553
[QUOTE=94991468]روزی هشت بار که خیلی خوبه میشه متوسط سه ساعت یه بار [/QUOTEتو نت زده تا هفت بار

نت و بی خیال عزیزم اون شرایط نرمال و نوشته ن زمانی که دختر من توی ساعت دوسه لیوان اب میخوره یاروزی چقد دوغ و هندونه مصرف میکنه  الکی رو بچت عیب نزار به خودتم استرس نده 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمی دونم بخدا کلافه شدم

ببین دختر من تو اول تعییر فصل بقدری اب میخورد که هر دوساعت پوشکش پر پر پر میشدتو نت زدم کلی دیابت و ...اورد زنگ زدم پرسیدم گفتن اصلا جای نگرانی نیس به خاطر تغییر فصله الانم ابخوردنش طبیعی شده  الانم اب زیاد بخوره زودبزود میره جیش کمتر بخوره کمتر مسلمن خودت بهتر میدونی کی عادیه کی به چه دلیل عیر عادی پس نگران نباش عزیزم اولین شرط اینه ب خودت استرس ندی تا بتونی خوب فکر کنی و نتیجه گیری کنی ان شالله که همیشه تنش سلامت باشه در پناه امام زمان 😍😍😍❤❤❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
مرسی فداتشم بابت حرفات

خواهش عزیزم ❤❤❤

2714