2726
عنوان

قطره(ویتامین + آهن) میم برای نینی

| مشاهده متن کامل بحث + 13348 بازدید | 25 پست
قطره اهن لیپوزوفر میدم که سیاه نمیکنه مولتی ویتامین هم از این معمولیا که ۵ تومنه 

منم ليپوزوفر ميدم خيلي خوشمزه س خدايي

گاهي خودم يه قطره ازش ميخورم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ليپوزوفر ميدم خيلي خوشمزه س خدايي گاهي خودم يه قطره ازش ميخورم

اره خیلی طعمش خوبه فروزومالم همینجوریه ولی خیلی کم پیداشده 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2728
قطره اهن لیپوزوفر میدم که سیاه نمیکنه مولتی ویتامین هم از این معمولیا که ۵ تومنه 

اینو منم میدم به بچم ولی دندوناش کامل سیاه شده

ی دکتر گفت از خود دندونشه یکی گفت واسه اهن من موندم چرا سیاه شد

اینو منم میدم به بچم ولی دندوناش کامل سیاه شده ی دکتر گفت از خود دندونشه یکی گفت واسه اهن من موندم ...

تو توضيحاتش ك نوشته نميكنه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
اینو منم میدم به بچم ولی دندوناش کامل سیاه شده ی دکتر گفت از خود دندونشه یکی گفت واسه اهن من موندم ...

مگه میشه؟ این اصلا سیاه نمیکنه قبلا قطره ایرانی ندادین بهش؟ 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
بله کامله

سلام خانمی شما قطره میم دادید به نینی دندوناش سیاه نشده ...آیا آهنش کافیه دیگه نمیخواد قطره آهن جدابدمش؟ممنون میشم جواب بدید

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍