2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه نمیگی ی ماه قبلش داده بهت کادوتو؟

کادومو داده بود.

ولی روز تولدم یادش نبود که تبریک بگه فرداش از روی عکسی ک پروفایلم گزاشتم یادش افتاد تبریک کفت...

منم واسه اینکه یادش نبود ناراحت نیستم. واسه این ناراحتم که با طلبکاری میگه کادوتو که یماه زودتر گرفتی ...

بعدم از اونروز واسه من قیافه گرفته.

بجای اینکه بگه خوب ببخشید سرم شلوع بود فراموش کردم.

خودشو واسم گرفته😐

تولدت مبارک 💮🎂🎂🎂🍭🎆🎊🎈🎉✨

ولی من اصلا دوست ندارم برام تولد بگیرن و تو زحمت بیوفتن حس بدی بهم میده خیلی عجیبه چون هیچکس اینطوری مثل خودم ندیدم از کادو گرفتنم معذب میشم ولی بصورت غریزی خوشحالمم میکنه😐😉 برعکسش عاشق کادو دادنم ب هر بهونه ای

ولی خب بازم دوستامو خانوادم کار خودشونو میکنن جدیدا دوسپسرمم همینطور برام تولد میگیرن ک دیگ امسال بهشون هشدار دادم ک میدونم صرف نظر نمیکنن اما جوری ک خودم میخوام بگیرن ینی باهم دیگ بریم بیرون خوش بگذرونیم و اونا اصلا حرفی از تولد ب میون نیارن 

دبیرستان بودمم اینکارو میکردم دوستام میومدن خونمون منو سوپرایز کنن من با لباس اسپرت تو خونه میومدم پیششون تنقلات میاوردم میگفتم فیلم ببینیم یا بازی کنیمو حرف بزنیمو ... یه تایم کمی هم ب کیک بریدنو کادو بازکردن میدادم دیگ فازش از تولد ب دورهمی دخترونه میرفت خیلی خوب بود

مارو دور ننداز  
2738