2737
2734
عنوان

لطفا خواهرانه منوراهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 34 پست
یعنی همچنان رفت وامد کنم وبرام مهم نباشه؟ 

رفت و آمدتو کم کن.من اینکاررو کردم همچی بمرور خیلی تغییر کرد.وقتی دیدن هربرخوردی میکنن اهمیت نمیدم و رفت و آمدمو کم کردم با وجود همه ی غر زدناشون که چرا کم میای دیگه طرز برخوردشون رو عوض کردن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین واقعا نه که ظاهری گفتم شاید قلبا ازش خوشت نیاد مثل من ولی در ظاهر به هیچ وجه بهانه دستش نمیدم ن ...

منم بهانه نمیدمش, ولی خب خودش چون میدونه شرایط زندگی مابهتراز بقیه ی بچه هاشه, وخصوصا دخترش همش میخواد اذیت کنه, مثلا میدیدماخونه خریدیم, دیگه خونه ای ک قراربود بده شوهرم ونصفشم مهرمن بود رونداد وگفت دخترم بشینه توش. ماهم اگه اعتراض کنیم میشینه به گریه, برادرشوهرامم که انقد توسط زناشون تحریک میشن که ازخداشونه بماچیزی ندن, خلاصه همشون یکی میشن ومارومیکوبن! من سعی کردم مثل شما باشم, هفته ای یبار برم, کمکم بدم و... ولی این کاملاوظیفت میشه, یعنی حتی یمدت اخرای بارداریم یاالان که بچم خیلی کوچیک بود کمک ندادم الان اومده بودن خونم نشسته بودن که یعنی توکمک نمیدی, منم شوهرم همه کاراروکرد اخرسرم ظرفاروشست, اینامیخوان منوحرص بدن میبینن شوهرم پامیشه بیشترلجشون میگیره.یجور خیلی بی فرهنگانه باهات برخورد میکنن انگارتودشمنشونی

منم بهانه نمیدمش, ولی خب خودش چون میدونه شرایط زندگی مابهتراز بقیه ی بچه هاشه, وخصوصا دخترش همش میخو ...

میدونم عزیزم متاسفانه خانواده شوهر همینن انشاالله سر دختر خودشون بیاد باید خیلی با سیاست رابطت رو کم کنی و به حداقل برسونی با آدم حسود نباید ارتباط برقرار کرد 

2728

سلام

ببخشید من دیرهنگام پیام میدم. اما چون ممکنه باز تکرار بشه، خواستم نظر بدم.

قطعا رفتارشون اشتباهه.

اصلا تو این قضیه شکی نیست.

اما یه چیزی رو هرگز فراموش نکنین، شما باید شاُنتون رو حفظ کنین. اصلا به رفتارشون اهمیت ندین، بلکه با بزرگ منشی و گذشت با این مسئله  برخورد کنین. ان شاءالله  متنبه میشن و به صراط مستقیم میان.

👷‍♂️🙂من آرش هستم یک آقای آقا.😊👷